Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványból meg lehet...

Jogosítványból meg lehet bukni gyakorlati résznél?

Figyelt kérdés
Gyakorlati résznél meg lehet bukni?esetleg pót vizsga lehetöség van és ha meg bukik valaki akkor a vzsga díja ki ment az ablakon?

2013. máj. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, igen.
2013. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg lehet bukni. Ha nem lehetne, akkor mitől lenne vizsga? Nem kidobott pénz, mivel kifizetted a vizsga díját, amihez ott volt a vizsgabiztos, az oktató, a kocsi stb. Van pótvizsga is pluszpénzért.
2013. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne megbukni?

Gondolom arra gondolsz, hogy nem csak 1 lehetőség van vizsgán való átmenetelre. Ha tényleg csak 1 lehetőség lenne, bizony fele ennyi embernek se lenne jogsija.


Amikor én vizsgáztam, akkor elvileg 5 lehetőség volt átmenni, ha nem sikerült, akkor valami alkalmassági vizsgára küldték az illetőt Pestre. Nem tudom, most is így van-e.


A vizsga ára természetesen ilyenkor elment, a pótvizsgáért újra pengetni kell.

2013. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott lehet igazán megbukni:)
2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Hogy ne lehetne én négyszer buktam belőle.
2013. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg bizony.


Pótvizsgalehetőség van, bukás után veszel X pótórát, aztán mehetsz újra vizsgázni (a vizsgadíjat persze bukod, a következő vizsgát pedig ugyanúgy ki kell fizetned) , 5 sikertelen vizsga után pedig mész a PÁV-ra.

2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam olyan féle vizsgáról amin nem lehet megbukni.☺
2013. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!