Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros vizsgánál melyik...

Kiro113 kérdése:

Segédmotoros vizsgánál melyik a nehezebb az elméleti vagy a gyakorlati vizsga?

Figyelt kérdés
És hogy tudnám be bisztositani magam hogy elsőre át menjek
2013. máj. 18. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

deák igazolvánnyal...

egyébként nemtom miből áll az 50-es jogsi, csak B van, 12 évig jogsi nélkül motoroztam, ha te is így vagy vele akkor kisujjból kirázod a rutint, a kreszt meg tanulni kell, a forgalmi vizsgán tudni kell a kreszt és vezetni is...

2013. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 1 éve motorozok terepen puch maxi 60km/h egyszer nem zakosztam vele
2013. máj. 18. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor a rutin biztos menni fog, már csak a szabályos közlekedést kell megtanulni, ahhoz sajnos le kell ülni és olvasgatni kell, meg teszteket töltögetni... rutinhoz még annyi hozzátartozik, hogy nagyjából érts a motorhoz (ha tudod mi a karbi, gyújtógyertya, stb akkor az is laza)
2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az elméleti.
2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából egyik se nehéz szerintem, csak jól fel kell készülni.

Az elméleti vizsgára az oktató felkészít, emellett a KRESZ-t kell bevágni, de logika alapján azért egész könnyen megtanulható.

A gyakorlati vizsga se lesz olyan nehéz, mivel, ha jól tudom, segédmotorra robogóval vizsgáztatnak, amit azért könnyű kezelni (pláne, hogy írtad, hogy már motorozol most is).

Az oktatóval ott is be fogjátok gyakorolni a dolgokat, és ha rendesen megtanultad a KRESZ-t, akkor nem kell félned semmitől.


Az elsőre átmenésről: én nem ajánlom a "deák igazolványos módszert", amit javasoltak. Ha mindent tudsz magadtól is, akkor úgyis átmész.

2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ!
2013. máj. 18. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem nehéz. Kresznél az órán figyelj oda. (25 kérdés van vizsgán... az semmi) A rutin pályán meg nem nehéz végiglötyögni.
2013. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!