Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 4 sebességes váltó...

Tibi18 kérdése:

Simson S51 4 sebességes váltó . Mi lehet a baja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alig veszi be a sebességeket . Már olvastam , hogy 46,6 mm -nek kell lennie az új alkatrészeknél . Én akármerre állítom ( 1-esben) nekem mindig 47 mm . Már léptetővillát is cseréltem és ugyan az . Mi lehet benne rossz vagy mit nézzek meg? Válaszokat előre is köszönöm !

2013. máj. 29. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
váltó rúd? kopott? váltó golyók? meg vannak egyáltalán? hézagolók ? szét huznám a blokkot és át nézném belülről hogy helyén vannak e a dolgok nekem egyszer le jött a rugó és akár mit csináltam vele mindig szar volt nem maradt más hátrsa csak a blokk szét húzás és akkor meg is oldódott.
2013. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is olyan rég szét húztam át néztem ... De megint szét húzom és át nézek mindent 2x és írom , hogy mire jutottam.
2013. máj. 30. 00:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma szét szedtem az egész blokkot . Átnéztem a váltóban a golyókat (4 picit is ) . Minden jó volt . Össze rakásnál észre vettem , hogy a váltódob közepe kotyog . Meg hegesztettem és most úgy néz ki jó lett :) A váltót is be tudtam állítani 46,6 mm-re :)
2013. máj. 30. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor sok szerencsét idővel azért majd érdemes kicserélni.
2013. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!