Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladások tippek /tapasztalatok?

Ladások tippek /tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy az 1500 -ös motorok szarok. Nekem van egy kereklámpásom (1200) szeretnék bele egy erősebb motort. Az 1200-est nem szeretném generálozni mert sokba kerül, így úgy döntöttem hogy 1500 vagy az ikerlámpás 1600 motort raknám bele bár az utóbbiból jót elég nehéz szerezni és drágább mulatság is. Kérlek segítsetek, jó az az 1500-as motor?
2013. máj. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem egy 06-osom van (ikerlámpás) 1500-ös motorral,de még nem halottam olyat,hogy nem jó! nincs rá több panasz,mint a többire. de ha veszel nagyon jól nézd meg mit veszel! volt-e fúratva, lehetőleg nem 78-asra..., nincs-e megrepedve és mindenképpen hallgasd meg a hangját! max tehetsz rá egy hall-os, elektromos gyújtást és akkor nem lesz panaszod!
2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy az 1500-as motorok szarok az hülye nem ért hozzá. A szíjas 1300-as motorok a szarok de ez az én véleményem.
2013. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!