Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettél már le autóról emblémát...

Vettél már le autóról emblémát? Pl Mercedes embléma letörése. Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Vagy rongáltál meg valami módon járműt?

2013. máj. 30. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem, én nem csináltam csak érdekel. (Még mielőtt azt hinnétek.)
2013. máj. 30. 16:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Magyar ember autóját nem bántottam, de a 90es években fiatal srácként 3 emblémát szedtem össze ebből 1 megvan, másik kettőt eladtam már, és cigány kocsiról volt szó

Idesorolhatnám a szelepsapka gyűjtést is biciklire :) azt is az Ő kocsijukról kb ennyi

Amúgy mielőtt leszóltok az ilyen jelvényes mercedeses autókra akkoriban vadásztak, volt erről cikk is hogy akinek ilyen autója van sose hagyja kint parkolni ha teheti beviszi a portájára

24/F

2013. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es.


Mentél este és lepattintottad óvatos mozdulatokkal? :D többed magaddal? hogy zajlott?

2013. máj. 30. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogyha meglátnék valakit emblémát leszedni, akkor eltörném a kezét. Akkor is ha nem az én autómmal próbálkozik.


Az autó megrongálása úgy általában véve más tészta: nekem is van olyan "jóbarátom", aki megérdemelné hogy beverjem az összes ablakot a kocsiján. De nem teszem, mert az a szerencsétlen autó nem tehet arról, hogy egy gyökér vásárolta meg.

2013. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem, de nekem a 911 Carrerám Porsche emblémás kupakjait lelopták a III. kerületben. Törtem volna le a kicsi kezét.
2013. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit talán offtopik, de sosem értettem:


Agent K válasza (#5, Időpont ma 17:29):

"...mert az a szerencsétlen autó nem tehet arról, hogy egy gyökér vásárolta meg"


Az egy autó. Egy tárgy. Miért kell megszemélyesíteni? Nem fáj neki. Azt mondod, van olyan "jóbarátod", aki megérdemelné hogy beverjed az összes ablakot a kocsiján. Miért? Hogy kárt okozz neki. Miben más egy autó ablakait betörni, mint pl. a konyhaablakot? Ezt sosem értettem. Ártani akarsz, megkarcolod. Betöröd az ablakot. Lerúgod a tükröt. Nem a kutyájáról van szó, ami érez fájdalmat.


Mi a különbség autón és egyéb értéktárgyon elkövetett rongálás között...?

2013. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos gyerek fejjel nem értettünk hozzá hogy szedjük ki rendesen a gömbcsuklóval együtt a motorháztetőből, mert úgy eleve többet ér pénzben, így hát lepattintottuk és letört a jel

2-es voltam

2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sose gondoltam ilyenre.

Nekem pont mercim van es az ilyenek vegett garazsban is tartom.

Az biztos ha megtortenne kezet, labat eltornem az idiotanak mert nem azert dolgozok hogy mas tonkretegye.

2014. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!