Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi R8ról vélemény?

Audi R8ról vélemény?

Figyelt kérdés
Elérkezett ennek is az ideje, lassan betöltöm a 25öt és szép értékű tőke van a malacperselyembe :)))) egy Audi R8ba szeretnék beruházni, szerintetek érdemes? vagy vannak bőven jobbak ?

2013. máj. 30. 22:17
1 2
 1/13 T5- ***** válasza:

Mire kell? A maga nemében nagyon jó autó, igazából ebben a kategóriában nem igen tudsz mellé nyúlni. De ennyi pénzért (20-40 millió) már szinte tényleg bármint vehetsz.


És az az igazság, hogy ez a szupersportautó téma, ez egy megmagyarázhatatlan, és megindokolhatatlan dolog. Az ember nem azért vesz ilyen kaliberű autót, mert az erősebb, szebb, feltűnőbb, kényelmesebb mint egy bármilyen másik akár 10 millás prémium autó. Azért veszi mert KELL. Mert szerelmes belé, megteheti, vagy csak simán jól mutat a golf pályán, meg a villa előtt.

Szóval, hogy érdemes-e? Nem, mert fele, vagy negyed annyiért kapsz már olyan autót, akár márkán belül, ami tudja ugyanezt, sőt még többet is, csak máshogy. Vannak jobbak? Mindennél van jobb.

Megvedd-e? Ez csak azon múlik, hogy megakarod-e és, hogy megengedheted-e. Kétség kívül egy átlagon felüli paripa.

2013. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki ne vágyna egy R8as Audira? :D Egy igazi álomautó! Én ha megtehetném, hogy vegyek egyet habozás nélkül rohannék és megvenném.
2013. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Érdemesnek" soha nem érdmesem szupersport autót hozni, mert nem költséghatékony. Ez egy hobbiautó. Ha te erre vágysz, ez az álmod és meg van rá a pénzed akkor vegyél egyet. Ha csak közlekedni akarsz akkor totálisan nem éri meg, mert ha csak a prémium Audiknál maradunk egy S6/S8-at (ami szintén egy borzalmas erős autó) már a feléből, míg egy sima A6/A8 kombót a harmadából is megkapsz.
2013. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

25 évesen kétlem hogy lenne 16-23millió forintod, ebben az országban már egy 8-10milliós autó is kuriózum mind kinézetben mind teljesítményben

V8 az amugyis ráfizetés annak aki nem bankár/politikus nagyon sokat fogyaszt átlag felett, ezzel egy hétig menőzhet az illető utána úgyis megunja ilyen benzinárak mellett, mert rájön kap jobbat, kevesebb pénzért

Egy kétszemélyes kocsit meg felesleges venni szerintem, csak arra jó egy ez az audi is hogy hétvégente gurulj vele a városban és megnézze az akinek tetszenek a sportkocsik

Jah és nem utolsó sorban az utak minősége sem kedvező ilyen alacsony padlós kocsinak

Másrészt nagy felelősség egy ilyen autó mellett tulajdonosként élni


Nem kötekedésből írtam ezeket, csak szerintem ez a reális gondolkodás, amennyiért vennéd abból tudsz egy hasonló jó kocsit venni töredék áron, és még mellé marad annyi pénzed hogy extrákat vegyél hozzá, vagy mondjuk egy jó gyorsaságit(magamból kiindulva)

2013. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkitől a választ, egyébként utolsó, had kérdezzem meg, hogy ki mondta neked, hogy Mo.-n dolgozom? Svájcba dolgozok, azaz van két éttermem, csak haza jöttem látogatóba
2013. máj. 31. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt 25 vagy és még nem vettél R8-ast? Mit csináltál eddig? Mint többszörös étterem-tulajdonos, gondolom tisztában vagy a "beruházni" szó jelentésével, úgyhogy a rövid válaszom: nem.

Igen, vannak bőven jobbak. Számodra ilyen például néhány könyv, esetleg egy barátnő.

2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
barátnő egy ilyen világba? ugyan már... nevetséges az összes... könyvek? jól van papa :D gratulálok, minősítsd magad
2013. jún. 1. 00:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó, igazad van, beláttam hogy barátnőre nincs esélyed, mehetsz örömlányhoz is, csak próbáld ki a szexet, hidd el, megéri! Vagy csinálj valamit, ami érdekel és leköt ahelyett, hogy erőlteted ezeket a kamukérdéseket, mert kívülről nézve nagyon szánalmas ám!

Papa voltam

2013. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
figyelj, csak mert csöves vagy nem kell ám a pénzes embereket lenézni :D egyáltalán nem kamukérdés :D de ha gondolod, jöhetsz Svájcba és mindennap moshatod az r8at :D
2013. jún. 2. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Holnap suli, lassan év vége, lehet inkább a 8-os témazáróra kéne koncentrálni ;)
2013. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!