Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autókat viszik mostansá...

Melyik autókat viszik mostanság a leginkább? Melyik márkát érdemes most leginkább értékesíteni?

Figyelt kérdés
Melyik autó pörög a legjobban? Hova menjek autóértékesítőnek? Ismertek jó autószalont, ahol sok pénzt lehet keresni értékesítőként?

2013. máj. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdés felmerült, akkor sajnos nem nagyon lennél jó értékesítő szerintem :/
2013. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A használt autó piac igaz hogy nem a legjobb, de sokan inkább azt veszik mint az újat.

Az újak közt is inkább az olcsóbb márkákat veszik, de ha egy luxus autó cég szalonjába akarsz menni akkor oda protekcióval lehet csak eljutni, és nem is nagyon van oda felvétel szinte, mert már azt is tudják hogy ki esz az utód ha egy értékesítő felmond vagy nyugdíjba megy, szóval...

2013. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én akarok értékesítő lenni :)
2013. máj. 31. 07:45
 4/4 A kérdező kommentje:
csak a kérdést tettem így fel, mert így egyszerűbb volt.
2013. máj. 31. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!