Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit érdemes Magyarországról...

Mit érdemes Magyarországról külföldre szállítani és ott értékesíteni?

Figyelt kérdés
Persze úgy hogy megérje.Magyarországról Szlovákiába például.
2012. jan. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát legálisan szerintem semmit, mert belegebedsz a sok vámba.
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illegálisan?
2012. jan. 2. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Csempészni leginkább cigit és piát szoktak. De ha még bátrabb vagy vihetsz drogot is, az sokkal nagyobb biznisz, csak akkor egy idő után valószínűleg ígyis-úgyis lefülelnek
2012. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De persze ehhez többen kellenétek, megbízható külföldi kapcsolatok nélkül halott ügy.
2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kivinni semmit sem érdemes, bár a szlovákiai árakat nem annyira tudom, de szerintem nálunk drágább a cigi és pia is. Meg az igazán nagy tételhez valóban megbízható kapcsolatok kellenek, akár legális akár illegális.

Magyarországra Ukrajnából szokás behozni benzint,cigit,piát,ruhát,mosóport. (Milyen érdekes, a gazdag ukránok meg átjárnak magyar mosóporért..)

2012. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szlovákiába nincs semmiféle vám, mint ahogy egyik EU országba se. Már amíg még benne vagyunk az EU-ban.
2012. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én szlovákiában vagyok vállalkozo,érdekelne bármi amit el tudnák itt adni
2012. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!