Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A restaurált zsigulikra...

A restaurált zsigulikra milyen gumit szoktak rakni? Létezik még olyan mintájú, vagy hasonló, mint a gyári?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


pontosan nem tudom melyik lehetett a gyári, de ilyesmi mintájú érdekelne


Gumikeresőket már átnéztem, de ott csak modern mintájút találtam, az meg nem tetszik.



2013. máj. 31. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsők még diagonál gumikkal jöttek ki, olyant biztosan nem találsz már, mert nem gyártanak.

Vegyél rá valami ócska kínai gumit, azoknak van ilyen pukkant mintája, és mivel tapadásuk sincs nagyon, az élmény még autentikusabb lesz!

2013. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2. linken egy eredeti diagonál gumit látsz. Ilyennel jöttek ki az 1200-es, 1300-asok. Az 1500, 1600-os ladák már radiál gumikkal jöttek ki, de hasonló mintázattal. Bontókban pótkerekeken, vagy nagyon ritkán hírdetésben lehet találni.
2013. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!