Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipróbáltam egy verdát ami...

Kipróbáltam egy verdát ami tetszik, de lehet hogy egy ismerős tud jobbat szerezni, csak később. Addig viszont a másikat lehet hogy elviszik. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Hetek óta agyalok rajta. Kb. 2-3 hete kipróbáltam egy kocsit, minden szempontból jó, csak kisebb, olcsón javítható hibái vannak, meg is tudnám venni, itt van a közelben. Viszont egy ismerős mondta, hogy pár hét múlve lehet hogy tud jobbat is szerezni külföldről, amit kötelezettség nélkül szintén kipróbálhatok majd. Félő viszont, hogy addig a másikat elviszik, mert nagyon jó verda nagyon jó áron. És az is lehet hogy külföldön meg nem talál jobbat, olcsóbbat, és akkor a végén 2 szék között a pad alá esek. Ti mit tennétek?

Azonnal megvennétek a viszonylag jót, vagy türelem rózsát terem, várnátok még, hátha lesz jobb is?


2013. máj. 31. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

5 évesnél öregebb autót nem szabad venni külföldről.

Persze majd jönnek az ellenpéldák.

2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a haverod tippje elég lutrinak hangzik. Szerintem ha tényleg olyan tuti vétel, inkább vedd meg, ha a másik meg mégannyival jobb, legfeljebb ezt eladod és megveszed a másikat. Nincs rosszabb mint egy elszalasztott lehetőség. De ez csak az én szbjektív véleményem...
2013. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Kb. 2-3 hete kipróbáltam"

Ez a valaki árulja??

Mert ha igen akkor nem nagy tuti vétel mert a jó autót vagy aznap vagy másnap elviszik. Igaz ez a nagyon jó kocsi alacsony áron. (Ugye a nepperek ilyenre vadásznak)


A másik kocsi így az elmondás szerint meg lutri.

Azért nem adok választ a kérdésedre(mit tennék) mert nem láttam azt a kocsit amivel mentél egyet

2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szóbanforgó autó egy magánszemélytől 800 000 ft körüli áron, 15 éves, de nagyon szép és karbantartott, felújított
2013. jún. 1. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
És milyen típus? Nem mindegy, hogy kocka Lada vagy mondjuk egy Ferrari.
2013. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáltad, és tényleg olyan jó állapotban van, én nem várnék a bizonytalanra. Legalábbis ez a "lehet, hogy tudok szerezni olcsón" dolog nem tűnik készpénznek.
2013. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
w210-es Merci
2013. jún. 1. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbban kintről sem lehet hozni és azért azok sem makulátlanok. Kb. 100ezer a regisztrációs adó, úgyhogy még ha ennyivel olcsóbban is hozná be kintről, akkor is egy árban vannak. Arról nem is beszélve, hogy a behozatal is pár 10ezer forint, azért csak 1000 km-et kell menni, ami kb 80liter üzemanyag ha lábon jön. Én inkább megvenném a magyart, ha tényleg olyan jó, nem várnék a németre.

Nem minden német autóra igaz, de amit én eddig behozva láttam 15-20 éveseket, mind szét volt rohadva. Bár azokat a tengerpart környékéről hozták és a sós levegő is biztos elősegíti a rohadást. Na m1, én biztos megvenném, ha jó vétel és meg is tetszett.

2013. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, asszem az ittenit fogom megvenni. mindenesetre 2-3 hét múlvára mondta az ismerős, már csak 1 hét, ha addig nincs fejlemény megveszem ezt. A w210 úgyis hajlamosabb a rozsdára, ha nem tartják karban normálisan, amit néztem az pedig makulátlan volt.
2013. jún. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!