Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amatőr szlalomra milyen autót...

Amatőr szlalomra milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni a szlalomozásba. Nem tudom milyen autót vegyek erre a célra 150-200Ft-ig gondolkodtam. Én gondoltam :

-Suzuki swift csapott hátú 1.3 motorral

-Opel Astra f csapotthűtú 1.6-os motorral

-Volswagen Golf 1-2-3 1.6-1.9 motorral

-Opel corsa b 1.4-es motorral

Szerintetek melyik lenne a leg megfelelőbb?

Köszönöm!


2013. jún. 1. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
* 150-200 ezer Ft
2013. jún. 1. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Havernak van egy szlalomra épített Golfja. Állítólag elég pöpec, valami megpiszkált 1,5 körüli motor van benne. A srác így vette, de még versenyen nem volt vele... xD


Szerintem a Swiftet eléggé le lehet könnyíteni, és GTi motorral már elég ütős lenne.

2013. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem swift. 1.3 16 szelepes motorral már elég szépen megy. Olcsó tuning rá az 1.0 swift váltója, mert az rövidebb. A drágábbik tuning hogy átépítet GTI-re a motort és felteszed a gti váltót.



A kasztni alapból nem nehéz, de még lehet rajta könnyíteni. Üléseket, kárpitokat kidobod, stb.

2013. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem függ a kategóriától is


nem tudom, melyik szalomra gondolsz, de az OSZAK-osnál tudod, van szalon (nem (annyira) megpiszkált; nem tudom mennyire szabad alakítani rajta) és túra (tuningolt) kategória, plusz ccm-en belül is van 1000-1400, 1400-1600, 1600 fölött


ha a győzelemért való harcolás a célod, akkor sztem 1.6os astra, tuning nélkül, vagy ha kisebb kategória akkor swift , esetleg az mehet tuningal :)

2013. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!