Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
megvan az úrvezetői, és szeretnék vásárolni egy 125 köbcentis motort. a lényeg hogy megbízható legyen maximum 150 ezer forintom van rá. de nem baj ha kevesebbért tudtok jót.

2013. máj. 31. 21:29
 1/2 dani900 ***** válasza:
Én tavaly vettem egy Piaggio Liberty-t, négyüteműt, 80 pénzért, már akkor csapágyas volt, és a végáttétel igen hangosan adja a fogaskerékhangot, a hajtóműből meg kis fémdarabkák jöttek az olajjal, annak is örültem volna, ha abban az évben kitart, ahhoz képest, most is azzal járok, naponta, előttem nem egyszer volt törve, olajat sem hiszem, hogy sűrűn cseréltek volna benne, 98-as, tehát nem mai darab, de küzd rendesen, én sem mindig kímélem, de, néha tényleg csodálkozom, hogy jé, "még ma is beindult", szóval, tudnak valamit az olaszok, ha autót nem is annyira, de motort azt tudnak csinálni.
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Motort szeretnél vagy robogót? Mert 125ös rendszámos motort 150ért CSAK ETZ 125öst fogsz tudni venni.
2013. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!