Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől remeg a váltókar?

Mitől remeg a váltókar?

Figyelt kérdés

8 éves VW-ban eddig nem tapasztalt gyenge remegése lett a váltókarnak, amikor sebességben van. Ha kiveszem fokozatból, enyhén érezni addig, amíg üresbe nem kerül. De üresben nem jelentkezik.


Ez előjele lehet valami meghibásodásnak?



2013. jún. 2. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szeritnem ezektől lehet ; kuplung,váltóbak,motorbak vagy tudok olyat akinél maga a váltóboton lévő műanyag zörgött mert lelazult. Nekünk is csinálta régi kocsink az egy nissan primera volt, 220 ezer km-nél kezdte, és 270 ezerig használtuk, utána eladaásra került. Nálunk csak ötödik sebességbe csinálta. Remélem nagy hülyeséget nem mondtam, és tudtam segíteni..
2013. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a motortartó gumibak lesz a ludas
2013. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hunniam ***** válasza:
Motor- vagy váltótartó bak el fog törni! Érdemes lenne szerelőhöz vinni.
2013. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 2. 11:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy 70ezer km van csak a kocsiban.

Mi okozhatja? (márha a gumibak a hibás)

2013. jún. 2. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert a kardant ,kardanfalfüggesztö csapagyat is nezd körbe en inkabb ezekre tippelek amennyiben hatso kerekes
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem-nem! Első kerék hajtású.

Polo 1,2 benzines

2013. jún. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!