Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja az autóm hűtőventill...

Mi a baja az autóm hűtőventillátorának? Egyfolytában megy.

Figyelt kérdés

Megálltam vele az úton.Meghallottam,hogy megy a hűtőventillátor.Kicsit furcsáltam a dolgot,mert nem is volt annyira meleg,hogy indokolt legyen a beindulása.Gondoltam,hogy majd úgyis kikapcsol,úgyhogy bementem az üzletbe.Amikor kijötem,még mindig ment.Itt már tudtam,hogy valami nincs rendben.Hazamentem az autóval,de még akkor is ment.Levettem róla az aksit és pár perc múlva visszaraktam,de semmi változás,mindig megy.Gondolom,hogy valami a hőérzékelő szenzorral lehet.Mit gondolok?Mit csináljak vele?


Előre is köszönöm a segítséget.



2013. jún. 2. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Motor eléri az üzemi hőfokot? Ha nem, akkor termosztát csere.
2013. jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Termosztátnak köze nincs a ventilátort kapcsoló hőgömbához. Előző, ne keresd hogy ki adta a piros kezet, én voltam.


Kérdező: jó helyen tapogatózol, a ventilátornak semmi baja, hoszen működik, a hőgomba lesz a rossz. Próbáld meg kimérni, vagy ha hideg motornál lehúzod róla a vezetéket és leáll a venti, akkor megvan a bűnös. Nem tudom hogy a te kocsidban relézett-e a venti, ha a gomba jó, még a relé érintkezői is beéghettek.

2013. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz be vele egy közeli szakihoz. Nem termosztát baja lesz szerintem, hanem inkább a hőgombával vannak gondok.
2013. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, első vagyok. Hajnal volt még. Szóval nálam az volt a gond, hogy mindig túlment az üzemi hőfokon, nem nyitott a termosztát, ezért ment a hűtő állandóan. Arra gondoltam, hogy ezt lenne érdemes megnézni.
2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Relé összeégett.
2013. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,a rellé volt a ludas. :)
2013. jún. 19. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
👌
2013. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyibe fájt neked a relécsere?

Lehet, hogy nekem is az a gond!

Köszi a választ.

2016. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs,mert igazából nem cserével oldottam meg a dolgot,hanem kontaktjavító spray-el fújtam be a relét. :)
2016. júl. 5. 10:57
 10/10 1Feri84.. válasza:
Hello megtudjátok mondani hol a högomba. Vagy egy képet küldeni meg a relé kösz.
2016. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!