Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van az, hogyha leveszem...

Mitől van az, hogyha leveszem a gyújtást, az összes irányjelző ég, nem villognak csak égnek?

Figyelt kérdés
ez egy 1997es opel vectra b1 2.0DTL. éjjel értem haza, kocsinak semmi baja, nem égtek, aztán ma délután akartam volna menni, erre nem indul, az akksit lemerítette. feltölöttük, indul, de égnek az irányjelzők. vezetékeket átnéztem, nincs lejöve róluk a földelés! mi lehet az oka?

#index #relé #irányjelző egyfolytában világít
2012. okt. 28. 20:38
 1/6 anonim válasza:
XXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces gyökér
2012. okt. 28. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosíték?
2012. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 bizti kivételével ugyanúgy ég. ha azt az 1et kiveszem, akk elalszik, de akkor amúgy sincs irányjelző, meg belsővilágítás és a km óra is ugrál.úgyhogy sztem nem az. vmi tipp?
2012. okt. 29. 01:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A másik tippem a relé lenne
2012. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt is kivettem, nem világít, de a műszerfalon a visszajelző világít. szal ez se
2012. okt. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!