Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt Opel Zafira (A)...

Használt Opel Zafira (A) vásárlásán gondolkodom. Érdemes ilyen kocsit venni?

Figyelt kérdés

Milyen problémák szoktak lenni ezzel a típussal? Mire figyeljek a vásárlásnál?


ami fontos lenne:

- megbízhatóság

- lehessen bele pakolni (ebbe lehet) :)

- viszonylag normálisan fogyasszon

- lehetőleg benzines legyen

- ne legyen széthajtva



2013. jún. 2. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

a benzines zafira nem fog keveset enni. Azt hiszem 1.6 benzin motor a legkisebb,de a kasztni elég nagy.Ekkora autónál szerintem egy 8-as átlag benzinből kell nekik.

De. megbízható, jól pakolható, viszonylag kényelmes.

2013. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 8 liter nekem bőven jó :) Köszi a választ
2013. jún. 3. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Opel Zafira A 2001-es van,igaz hogy 2000-es Turbó dízel motor,de nagyon keveset fogyaszt,tavaly nyáron voltunk Magas Tátrába,teli volt a tank (65 Liter!!) és mielőtt indultunk nullázva lett a napi Kilóméter számláló,és oda vissza összesen amennyit mentünk illetve ott Tátrában is,1000 Km,amikor hazaértünk 1200 Km körül volt és egyszer se tankoltunk. Szerintem jobban megéri dízelt,igaz hogy drágább a szerelési költség de szerintem elég megbízható illetve erősebb mint a benzines és kevesebbet is fogyaszt. :)
2013. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!