Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kereshetnek azok az...

Mennyit kereshetnek azok az emberek, akik ilyen autókkal járják mindennapjaikat?

Figyelt kérdés

Bentley continental gt

Bmw x6m

Audi a8 6.0 w12

Dodge challenger srt8

És hasonlók...



Én napi 45 km-t megyek, ami nem túl sok!

Ezzel a kevés km-el számolva csak az üzemanyag kerülne 2.000.000-ba évente!! Nagypapás vezetés mellett!


Ezek az emberek mennyit kereshetnek és mi lehet a foglalkozásuk?


2013. jún. 3. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

A pénzügyi szektorban nem ritkák az "egyszeri halandókéhoz" képest brutális fizetések, milliós akár milliárdos osztalékok. Ezeket már nem frank alapú hitelre veszik. Te most ilyen 50-60-80 milliós autókon csodálkozol, nemrég volt a Lechner Ödön fasoron egy eladó lakás, potom 760 millióért! Igen jól olvasod, ehhez csak a közös költség havi 200 000Ft :)


Aki ilyen autókat vesz újonnan, annak már sokkal sokkal több pénze áll ingatlanban,befektetésben. És hogy számszerűsítsük is, a 10 leggazdagabb magyar közül pár, akinek 2011-12 között nőtt a vagyona ( 1 év alatt )

Várszegi Gábor 5 milliárd

Bige László 34 milliárd

Gattyán György 65 milliárd

Anka Márton 28 milliárd

Wáberer György 6 milliárd


Ez az egy éves vagyongyarapodás. Ebből azért már telik ilyen autókra :)

2013. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy barátom össze akart jönni egy csajjal.. De az inkább a volt csávóját választotta, szépen visszament hozzá. A csávó 43 éves, Svédországban él, lakberendező és 16 millió forint a havi fizetése. Ennyit keres minden egyes hónapban. Róla tudom, hogy van Range Rover Vouge Sport-ja, full-full extrás új 7-es BMW-je, meg még stb... Így azért könnyű. 2-3 hónapig spórol, aztán van egy luxusautója.


Én is rohadtul irigylem ezeket.

2013. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy vannak milliárdos emberek, akik ek ez aprópénz, de én a sokkal lentebb lévő emberekre gondoltam, akiknek "éppen" futyjaegy ilyenre!

Ők mennyit kereshetnek?

Havi 6-800.000?

2013. jún. 3. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint persze 16 milliónak megfelelő össze forintba átszámítva. A csávónak természetesen semmi köze magyarországhoz :) Amúgy kérdező 6-800 ezerből nem vesz senki ilyen autót. Ahol dolgoztam máciusban egy hostess cégnél, ott a főnök havi 3 milliót keres és egy 7-es Bangle BMW-vel jár. Feketével. Épp egy legújabbra gyűjt...
2013. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6-800 000 az zsebpénz. Ilyen autókhoz milliós fizetések kellenek.

Nemrég jött egy góré barátnőm munkahelyére az USA-ból, neki a cég fizeti a "lakhatást". Albérletre a havi kerete 600 000 forint. Vajon mennyi lehet a fizetése ? :D

2013. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy vannak ilyen szakmák...

18 vagyok, épp pályaválasztás előtt és fogalmam sincs, hogy merre tovább!

Nagyon jó tanuló vagyok, szinte bárhová bejutnék, egy kis túlzással persze :)

De el nem tudom képzelni, hogy hogyan lehet ennyit keresni bármivel is..

2013. jún. 3. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, azért ilyen hihetetlen számodra, mert magyarországon élsz. Nekem is épp ilyen hihetetlen volt mindez először. De hát van ilyen. CSak nem ebben a fos országban. Ha ilyen jó tanuló vagy, javaslom minél előbb menj innen, én is amint lesz lehetőségem elhúzok innen a véres francba!
2013. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nem tudom tisztaba vagy e vele, de ezek az emberek nem "cash"-re veszik ezeket az autokat, hanem hitelre, es havonta torlesztik a reszleteket.

Szoval ne ugy kepzeld el, hogy pl. kirantasz tizen huszon milliokat a zsebedbol, hanem a tobb tizezer forintos havi torlesztoreszlet nem vag foldhoz a fizetesedhez kepest.


Ha jo parszaz ezer forint a fizetesed, es jo ugyfelnek szamitasz a banknal, akkor alacsony(abb) kamatra megkapod a kocsit, viszont az utca embere azt fogja gondolni a verdat latva, hogy biztos fullon vagy.

2013. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy 40+ milliós autókat hitelre vásárolnak :)
2013. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kis adócsalás, drog, futtatás. Akik kopasz kigyúrt tetkós x6 bmw-vel járnak, ők általában nem rendes munkával keresték meg a kocsit!
2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!