Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell elhozni az autót,...

Mikor kell elhozni az autót, ha árvízvédelmi munkálatok vannak Budapesten?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy papírt, hogy vigyük el az autót, árvízvédelem miatt, Batthyány tér. Az egészben az a poén, hogy nincs benne benzin, azért hagytuk ott, és a mi autónkig van lezárva a parkoló, utána már nem. Felhívtam a Csatornázási Műveket, ahol senki nem tud semmit, csak hogy ha jön az ár, akkor útban lesz. Ezt én is értem, de ők mikor vontatnak el? Tetőzés szerdán lesz. Na de az nincs a papíron, hogy most azonnal kéne elhozni vagy mikor?
2013. jún. 3. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az egészben az a poén, hogy nincs benne benzin, azért hagytuk ott, és a mi autónkig van lezárva a parkoló, utána már nem."

Toljátok át a nem lezárt területre.

2013. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De végig állnak az autók, közvetlen a miénk mellett, plusz rakpart, kiállni sem egyszerű, nem hogy áttolni.
2013. jún. 3. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd ott! Mégis csak jobb kifizetni azt a 25-26 ezer forintnyi elszállítási díjat, mint vinni bele 2000-ért 5 liter benzint!
2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha volna jelenleg akár 1000Ft-om, nyilván tankolnék bele. Vagy ha beindulna, beállnék egy kis utcába a környéken, és dobnék pénzt az automatába. Mivel nincs 10 forintom sem, nem fog menni. Vagy esetleg te adsz?
2013. jún. 3. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

ha nincs pénzed fent tartani minek van autód?!


Másrészt megkérjél valakitől kölcsön 5 e ft és rakjál bele benzint, majd állj át valamelyik külterületbe ahol nem kell fizetni a parkolásért.


Ha ez meg van akkor hirdesd meg az autót, hogy eladó.

2013. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a kérdés, hogy miért van autó. De lehet ez egy ezer éves trabant is, ami nem egy drága autó. Azért van, mert dolgozni járok, hajnalban, van, hogy hajnali kettőkor. Amikor megvettem jobban álltam nyilván anyagilag. Kölcsön meg nem tudok kitől.
2013. jún. 3. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:

2-3 haver azért csak akad nem?

Szólsz nekik hogy lenne egy kis esti edzésprogram aztán nekiálltok és eltoljátok.

2013. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Told arrébb 3 méterrel.
2013. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amúgy meg az sem egy megvalósíthatatlan dolog, hogy a közelben egy kis utcába eltoljátok. Nem nagy távolság.
2013. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira nincs pénzed, akkor egy kisautót éjszaka egyedül is eltolsz. Akkor nem igen van forgalom, meg lehet oldani.

Egyébként busás bírságra számíthatsz, ha valami jó címszóval büntetnek meg. Valaki beáll mondjuk egy tűzoltási területre, tűz üt ki és miatta nem tudnak megfelelően oltani, azt megvágják rendesen... Te is hasonlóra számíthatsz ebben az ügyben.

2013. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!