Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2éves jogsival Budapesten át...

2éves jogsival Budapesten át nem lesz nehéz dolog holnap reggel 8körül?

Figyelt kérdés
Nem fog baja esni a testvéremnek?? Pesten még sosem járt autójával...
2013. máj. 27. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Budapesten át mit jelent? Mert a belvárosban gyorsabb ha a hátára kapja a kocsit.
2013. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Németországba megy, és Pesten keresztül fog.
2013. máj. 27. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a parázást pesttel kapcsolatban. Sokkal egyszerűbb ott vezetni, mint egy vidéki kisvárosban, szervezettebb a közlekedés.
2013. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
MO-ás kőrgyürűről még nem hallott? Minek bemenni a városba?
2013. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na ez szerintem nem igaz hogy sokkal egyszerűbb pesten vezetni mint egy vidéki kisvárosba. Én győri vagyok nemrég voltam pesten és hát sok részen elég érdekesen van megoldva a közlekedés, úton a felfestések sok helyen nem látszanak azt se tudom most akkor hol is menjek, merre...de ettől függetlenül lehet közlekedni, és télleg nem kellene ennyire félni tőle.
2013. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pest miatt aggódsz mikor Németországba megy???:DD Mi olyan borzasztó Budapesten?Gondolom falusi vagy.
2013. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt nem az a lényeg, hogy 2 éves a jogsija, hanem, hogy előtte mennyi tapasztalatot szerzett. Egyik ismerősöm, kb. 4-5 éves jogsival, de szinte nulla tapasztalattal, vidékről jött fel. Irtó nagy szerencsével hétvégente 1-2 helyre itt is eljutott. Aztán ő is bevállalt egy németországi utat, és még nagyobb szerencséjére túl élte. De ott főleg hétvégén szinte semmi gond nem lehet.

Tehát te most aggódsz azon, hogy a tesód átjut-e a fővároson, de hogy utazik több mint 1000 km-t oda majd vissza az nem gond?

2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Autópályán Németország felé már vezetett, és igen is aggódok! De az aggaszt hogy reggel csúcsforgalom, mindenki rohan, kapkod és ideges! Falusi vagyok?? Nem drágám, kisvárosi, és te?? Elég lekezelő volt ez szó.
2013. máj. 27. 23:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad, hogy merről megy Bp. felé, de mivel olyankor még nem cseng le a reggeli csúcs, ezért nem fog tudni olyan sebességgel menni befelé, hogy komolyabb baja lehessen. Kifelé meg olyankor még üresek az utak.
2013. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a belvárosban fog menni akkor attól nem kell félteni hogy neki száguld vfalaminek,mert addigra beáll minden :)

Szerintem nem kell így féltened a tesódat,ha tud vezetni akkor tökmindegy hogy merre megy max a legrosszabb ami történhet vele hogy dugóba kerül vagy esetleg eltéved.Mellesleg Pesten jobban odafigyelnek az autósok mint vidéken,szóval ha valamit valaki elba... akkor más odafigyel és kikerüli(ha csak nem egy szőke csaj telefonnal a fülén)

2013. máj. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!