Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy arirbrush...

Mennyibe kerül egy arirbrush festés bukósisakra?

Figyelt kérdés

Nem pontos összegre gondoltam, csak nagyjából. Gondolom függ az elképzelés bonyolultságától is. Egy bukósisakot szeretnék szinte teljesen átfújatni! Pest megyében lakom, ezen a környéken szeretném megcsináltatni!


Köszi

25/N


2013. jún. 4. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon függ a minta bonyolultságától. Sógorom airbrushozik, az anyagköltsége egy sisaknak lakkal együtt olyan 5-10 000 között van, a festék és lakk minőségétől függően. Erre jön a munkadíj, olyan 30 körül jön ki egy sisak, persze attól függ itt is , mennyire bonyolult a minta, mennyit kell maszkolni, kell e, nagyon szubjektív.
2013. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Hát én alapötletként egy tűzben vágtázó fekete lóra gondoltam, pirosas-narancsos árnyalatban a tűzet a motor miatt. Szóval szerintem ez inkább bonyolultabb lenne sajnos
2013. jún. 4. 13:48
 3/11 A kérdező kommentje:
igen gondoltam, hogy pontos árat nem tudtok mondani, mert hát ez rengeteg dologtól függ. csak hogy mégis legyen egy kis elképzelésem! :)
2013. jún. 4. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tűz és ló, egyáltalán nem bonyolult minta, nem kell maszkolni sem.
2013. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra figyelj, hogy kicsi a felület, biztos, hogy jól mutatna?
2013. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hátra gondoltam a lovat és körbe a tüzet valahogy, ez csak alap ötlet, úgyis a szakember ad majd tanácsot. és attól nem függ a dolog, hogy jelenleg ilyen színű a sisak?
2013. jún. 4. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgyis le fogja az egészet csiszolni, aztán lealapozza, utána ad egy új alapszínt, aztán a minta, majd lakk 3 rétegben, szóval a jelenlegi színe teljesen mind1, azt lecsiszolja. Csak olyannal állj szóba, aki lecsiszolja, nem erre a rétegre akar fújni, az komolytalan játékos.
2013. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bizony, a légecsethez a festéket aranyárban adják...

Meg persze munka is van vele bőven.

Tesóm is foglalkozott vele. Motorom benzintankjával is elvolt majd egy napig. Minta kb egy bukóra is akkora kell(mondjuk gyakorlottabbak biztos gyorsan dolgoznak)

2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A tank lényegesen nagyobb, mert több az összefüggő felület. A sisak a kerek formája miatt nehezen ad vissza nagy mintákat.
2013. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát tény hogy van rajta egy laposabb felület, de azért az a tank is kerek :)

Ha ekkora nem is de kb 2/3-ad ekkora minta kell rá hogy jól nézzen ki. Mert ha kicsi az se jó...

2013. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!