Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiatalok miért nem szeretik...

A fiatalok miért nem szeretik a choppereket/cruisereket/bobbereket?

Figyelt kérdés
A 20-tól olyan 30 évesig korosztályra gondolok. Nálunk ahogy nehéz a sportmotor az Isten. Meg néhányuknál a cross/enduro mocik. Aztán kész. Elvétve látni fiatalt chopperel! Szerintetek miért?
2013. jún. 4. 18:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
Üdv!!!Azért nem szeretik mert őnekik nincs benne semmi izgalom,ők ugy látják ,hogy csak hajtod.Még sokan ugy vannak vele,hogy a gyorsaságival birsz menni 300 al,meg a kroszmotorral meg jó nagyot birsz ugratni ennyi.Pedig a chopperek az igazi motorok meg a bobber stb, ezek az össz többi motor atyja!!! Az igazi vas!!Ezek motorozásra vannak tervezve!!!Nincs én nekem bajom egyik motor fajtával sem!!! Nekem is enduróm van,de majd törekszek venni egy bobbert.Különben a mi kis falunkba egy ideig csak a krossz meg a gyorsasági volt az isten,a choppert szarnak tartották mert nem birtál menni vele 300 al ,vagy nem birtál vele ugratni :D.Bár még most is ugy van ,meg mindegy ,hogy milyen márka csak nagy legyen meg meny vele mindenhol mint állat itten igy lássák az emberek.
2013. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én 24 vagyok. a sport és gyorsasági motorok leginkább taszítanak mint tetszenek, főleg éppen azért mert a legtöbb velem egykorú ilyenekkel nyonja. Inkább a naked és supermotok jönnek be. Kb egy éve kezdtek el tetszeni nem is kicsit a kérdésben említett típusok. Most gondolkodom rajta hogy veszek egy lepukkant dnepr 650-et és csiálok belőle egy modern de mégis néhány "olckúl" vonalat megtartó bobbert. És szerintem igen is fel lehet ülni egy ilyen motorra "nike" cipőben, csak tudni kell a motort a saját stílusodhoz alakítani vagy épp fordítva, ha ez nem megy akkor egy "divatos" sportmotorral is elveszett vagy. én sem az a tipikus ősrégi rocker vagyok akiket általában ilyen motorokon látni lehet, rappet és minőségibb tuctuc zenét hallgatok, a stílusom is ezekhez kapcsolódik mégis egy bobberre fáj a fogam :)
2014. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Grétikee:3 válasza:
Mert hülyék. 13 éves LÁNY vagyok, és a chopper a kedvenc motorom. Azon belül a Harley Davidson. <3
2015. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csaknoriszka31 válasza:
19 éves vagyok, minden vágyam, hogy építhessek egy bobbert, szerintem gyönyörűek és egyediek, nem pedig tömeggyártmányok, hiszen mindenki maga módjára építheti.
2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ugyan azért amiért az idősebb emberek nem gördeszkáznak.

Chopperezés az egy irányzat/ életérzés, szabadidős tevékenység.

Kell egy fajta érettség hozzá + egy feneketlen pénztárca mert nagyon sokat fogyasztanak ezek a gépek és e-mellé elég drágák az alkatrészei, fiatalok legtöbbje csak hasítani akar és olyan gépet szeretne ami ~keveset fogyaszt, olcsó, sportos.


U.i:Chopper is tud szép, gyors, sportos lenni de milyen áron.

2021. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!