Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 10 év feletti nagyrobo...

Érdemes 10 év feletti nagyrobogót venni? Mire kell okvetlenül odafigyelni a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag japán motorok érdekelnek 250-400cc (Suzuki Burgman, Honda Jazz, Yamaha Majesty)

2013. jún. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, endurom 20éves és 41ekm van az órájában a sportmotorom 13éves és 38ekm van az órájában nincsen gondjuk,10év az nem nagy idő
2013. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Honda Jazz véletlenül nem négykerekű guriga?


Egyébként állapotot vegyél, ne márkát! Egy Suzuki is lehet rosszabb állapotban, mint egy Keeway, a gazdájától függ minden.

2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát.. a megtett kilóméterből sok dolog kiderül, én nézném a külsejét is mert, ha gyári a fényezése és szinte karcmentes akkor valószínűleg vigyáztak rá, én amit megnéznék az a variátorszíj állapota még, mertha menetközben szakad akkor gázvan... és ekkora motoroknál 40 ezer körül van hozzá egy cseredarab, szerintem ha külsőre szépen egyben van és nem volt törve nincs benne azért 3 millió kilóméter és működik rajta minden akkor oké, de okvetlenül érdemes vele elmenni egy tesztkörre és végigpróbálgatni rajta mindne kapcsolót és egyebet, lehetőleg a tesztkör ne 500 méter legyen mert 500 méter alatt nem fog kideülni ha problémája van, mivel a régebbi japán motorok is televannak elektromos berendezésekkel ezért érdemes rá odafigyelni nagyon.De igazából csak annyit mondok ha japán motort veszel lehet az bármilyen régi nem hiszem hogy rossz lenne, nekem is van egy 11 éves nagytestű yamahám igaz hogy az csak 50 es, de rengeteget használtam mindenhol, télen nyáron esőben mindehol és szinte elnyűhetetlen. Szerintem összeségében vidd el egy két körre, figyeld a visszajelzőket, gumi állapotát, fékeket.
2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!