Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra F vásárlásakor mi az,...

Astra F vásárlásakor mi az, amire érdemes odafigyelni az általános dolgokon kívül illetve mennyi az a futásteljeítmény aminél még érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Valamint érdekel még melyik motorral szerelt Astrát érdemes megvenni, állítólag az 1.4 Eco Tec-es nem túl jó, nem tudom ki miért mondta.

2013. jan. 10. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
1.6-os 8 szelepes motor a legjobb. X16SZR a motorkód. Nekem is ez van. Elnyűhetetlen! Ezzel lehet előzgetni is szépen és nem eszik sokat. Megvan 8 éve de még kötelezőn kívül nem költöttem a motorra. most van benne 163.500km. Vételnél az elemek közti hézag egyenletességét kell nézni, hátsó kerékívnél ne rohadjon nagyon. Hátsó ablak alatt ha rozsdásodik akkor nem szabad megvenni. 250 ezer kilométer felett már nem venném meg.
2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jan. 10. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

igen, az ecotec eket kerüld el ha tudod.


nekünk 1.4 es astránk van. nemtul vitézen megy, előzés van hogy necces. és 7-8 liter körül eszik ,ugy hogy 225 e km vna benne.

szal énis az 1.6 ost javeslom inkább. a 2000-sastrák azonban nagyon állatok, ugyanezen 8 szelepes motorral. :D sok öntudatos szuzukis mellé oda lehet állni vele ;) és a két kocsi mköz pbarátok öz is min 5 de ink 10 év korkülönbség van :D

2013. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, hogy tudsz ilyen igénytelenül írni?
2013. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos de nagyjából felfogtam :)) Mentek a zöld kezek köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 10. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Én csakis kizárólag 1.7 td isuzu motorral venném. Ha oda van rá figyelve, a futásteljesítménye akár 600 000 is lehet megbontás nélkül, és elég nyomatékos ahhoz a kasztnihoz
2013. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam kérdező, hanem az előttem írónak...te helyesen írtál.
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok! Miért lettem megint lepontozva? Szerintem nem írtam semmi hülyeséget de lepontoznak... :(
2013. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért, mert sokan nem ismerik ezeket a 8 szelepes motorokat. Valóban benzinesben ezek jobbak, mint a 16 szelepes ecotech motorok, melyeknek elég nagy része 1000 km-en 0.5-0.8 liter motorolajat megeszik, ami azért mondjuk ki, hogy nem olcsó. Ée az ecotech motorok köztudottan ezzel a problémával szenvednek. Én is, ha astrát vennék (Isuzu B vectát vettem), a 8 szelepes benzinmotorosat keresném, mert majdnem ugyanolyan dinamikus, mint a 16 szelepes változat, csak megbízhatóbb. Ha meg nem benzinest, akkor kizárólag Isuzu motorosat. Az opel saját dieseljei szépen fogalmazva nem agy acélosra sikerült konstrukció.
2013. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! Én zöld kezet adtam a válaszodra mert hasznos dolgoat írtál, hogy mások miért értékelték le ha leértékelték, azt nem tudom.
2013. jan. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!