Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vadi új sx4 2500km-el első...

Vadi új sx4 2500km-el első kerekek tiszta olajosak állandoan meg a sárvédőre szórja fel, mitől? Hol lehet? Olaj ugyan annyi mint volt, fék olajat nem köpi akkor mi lehet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 18:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mielött még valaki azt mondaná hogy vigyük vissza azt mondták nincsen semmi baja
2013. jún. 6. 18:54
 2/11 anonim ***** válasza:
lengéscsillapító talán de vidd el egy másik márka szervizébe. Ha ott sem találnak semmit buktál pár ezrest. Ha igen ügyvéddel megy vissza a suzukihoz. úgy hogy már a kezedben a rendőrségi feljelentés csalás miatt és a fogyasztóvédelmi feljelentés!
2013. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy olaj? A fékbetétekből szokott még ilyen fekete anyag lekopni, de az normális.
2013. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olaj, olyan mint a motor olaj de ebből nem fogyott ki mert megjelöltem a nivópálcán, ma 2x leteszteltem és biztos ebből jön, lemostam a kereket mentem 10km-et és olaj volt az egész, hnap lefotozom
2013. jún. 6. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Féltengely-gumiharang nem szakadt el?
2013. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem, meg elvileg átnéztek mindent a márka szervizbe de holnap akkor elgurulok egy másikhoz
2013. jún. 6. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a váltóból nem folyhatott ki az olaj? Nézd meg , hogy a leeresztő és betöltő nyílásokon a csavarok meg vannak-e húzva.
2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
fuu majd mengézem, de az első felnin lehet látni
2013. jún. 6. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy aknára állj, vagy emeld fel, és meglátod, hogy a féltengely gumiharang sérült, vagy nincs jól rögzítve.

..ha a motorból nem folyik sehol, nem is hiányzik, akkor marad a váltó/difi/kihajtás/féltengely/gumiharang...

2013. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fék volt:/ de szerencsére gariba megcsinálták, még jó hogy a másik árkaszervizbe rendesen át nézték
2013. jún. 7. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!