Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló van egy fiat tipo 1.6 I....

Ones93 kérdése:

Heló van egy fiat tipo 1.6 I. E m és a minap megált sajnos és nemtudom mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
hazaértem fele elkezdtem tolatni és lefulladt ujraindítottam megint lefulladt megin ujraindítottam dadogott felnyitottam a motorháztetőt és nemtudtam mi a probléma ezután leállítottam ma motort megvártam egy ismerőste megakartam mutatni neki hogy dadog mi lehet a baja és nem indult be csak kattan egyet. uj aksival is megpróbáltam tolásra sem indul :(
2013. jún. 6. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Először ellenőrizd az üzemanyag szivattyút, hogy szállít-e elég anyagot. Ha leveszed a légszűrőt, akkor alatta találod a benzin csöveket. Vedd le az előre menőt és ha ráadod a gyújtást, akkor itt erősen kell nyomnia a benzint. (kép->bekarikázott rész)


Engem sokáig szívatott a szívótorok hőérzékelője, ami téves értéket adott, ezért néha "azt hitte" az elektronika, hogy hideg a motor, és telenyomta benzinnel melegen is, ezért megszívta magát és lefulladt, majd csak húzásra volt hajlandó indulni! (Kép->nyíllal jelölt helyen) Ez valami 3500 Ft-ba került...

2013. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, a kép lemaradt:

[link]

2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!