Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektronikus km órát vissza...

Elektronikus km órát vissza lehet tekerni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

majdhogynem könnyebben mit a hagyományosat. A titok itt azon múlik, hogy nem egy helyre vezeti az autó a megtett kilométereket, hanem több helyen rögzíti, és mindet át kell írni, de ha valaki kókány munkával csak azt írja át, amit te is látsz a műszerfalon, az kábellel meg számítógéppel látod az eredeti km állást is.

szóval aki érti, annak nem sok munka

2013. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elektronikusat könnyebb mint a régi analógot!
2013. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem lehet. Ezért van, hogy minden futásteljesítmény, amit látsz, valós, pláne Magyarországon. Igazából mindenki évi 10-15.000 km-t megy, főleg a dízel bálnákkal. Emiatt nem is értem, hogy a 2003-as, szervizkönyves S-osztályomból hogyan olvashattak ki a Mercinél több mint 300.000 km-rel magasabb futásteljesítményt, mint amit az órája mutat. Rejtély...
2013. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összesen így mennyi van az S-Klassedban ? :)
2013. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamivel több mint 500.000 km, de ennek tudatában voltam. Azért vettem meg, mert gyönyörű kiállása volt és láttam benne fantáziát. Esztétikailag kifogástalan állapotban volt, látszott rajta a törődés, bár műszakilag nem volt éppen a toppon. Amit kellett, azt cseréltük (szinte komplett futómű, váltómű felújítás stb). Szépen összeállt, és tudom mi merre hány óra, imádom. Sosem a km számít!
2013. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!