Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy frissen vizsgázott 14éves...

Egy frissen vizsgázott 14éves gyereknek (motor, AM kategória) milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Simson, robogó, cross?
2013. jún. 7. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szimó vagy robogó
2013. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tapasztalatot szerezni a szimo vagy a robogó tökéletesen megfelel. Nem kell neki durvább motor ezeknél.
2013. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en 80 as simsonnal keztem aztán aprilia rx .

robogot ne nagyon vegyèl ha csak nem valami nagyvárosban laksz.

2013. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Nagyvarosba szerintem nem eleg a valtos motor pl simson gyorsulasa. Budapesten jarok es tapasztalatbol mondom, ha nem indulsz egybol vagy lassan, leeloznek kis helyet hagyva melletted ami veszelyes foleg egy tapasztalatlannak. Figyeljen az autokra, valtson idoben, kezdonek bonyolult. Egy robogonal a valtasal nem kell foglalkozni csak huzod es megy.
2013. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyvárosba robogó, kisebb városokba, illetve falvakba Simson.
2013. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó egy kezdőnek más de én előztem már le robogót gyári simómal városban,mellém jött és induláskor lehagytam nem feltétlen gyorsabb a robogó(jó vannak kivételek)induláskor annyiban jó tényleg hogy nem kell váltani vele
2013. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
derbi senda :)
2013. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aprilia rs50,Yamaha tzr50,derbi gpr50.
2016. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!