Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő lerakni az ám...

Mennyi idő lerakni az ám kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*am
2013. máj. 23. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. pl: mikor kapsz vizsgaidőpontokat, buksz valamiből stb... de átlagba olyan 3-4 hónap alatt megvan, jobb esetbe 2, de akkor mindennek össze kell jönnie elsőre.
2013. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nyár végére meglesz:)
2013. máj. 23. 20:43
 4/5 anonim válasza:
Sok szerencsét kérdező! :)
2013. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egeszen pontosan 25 nap alatt lett meg a jogsim a beiratkozastol szamolva + 1 het mire kikuldtek,habar en kulfoldon szereztem,es minden elsore megvolt.Kreszre egyaltalan nem jartam,itthon megatnultam a konyvet,es csak leigazoltak az orakat,vezetesbol pedig minden hetkoznap dupla oraim voltak.Igazabol abbol sem csinaltam meg a kotelezo orakat, csak leigazoltak mintha meg lett volna.Annak ellenere, hogy nem volt ezt megelozo vezetoi tapasztalatom kb 20 ora vezetes utan elsore sikerult a jogsim.Szoval minden lehetseges ha surget az ido,nekem a munkam miatt kellett azonnal.
2013. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!