Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tanácsolnátok a hétfői...

Mit tanácsolnátok a hétfői forgalmi vizsgámra? Nektek hogy sikerült a vizsgátok?

Figyelt kérdés

Most már nagyon izgulok,tegnap voltam vezetni,és minden jól ment,az oktatóm is megdicsért,de valamiért nem vagyok biztos magamban,és izgulok,vajon mit fogok elrontani.

18/L


2013. jún. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Még 10 pótórát. Merthogy addig nehogy jogosítványt kapj, amíg nem vagy biztos magadban. Az autó és a forgalom nem játék.
2013. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot,de amikor gyakorlok,biztos vagyok magamban,a vizsgabiztostól félek......
2013. jún. 8. 11:44
 3/4 anonim válasza:
Szia! Az természetes, hogy izgulsz, mégis csak van az emberben egy kis vizsgadrukk, de nem lesz semmi gond, ha az oktatód is megdicsért és nem mondta, hogy esetleg szükség lehetne még pár órára, akkor minden rendben lesz :-)
2013. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod. Hibatlanul teljesitettem a vizsgat,es masnap mar 200 km-t vezettem is. Nagyon elveztem. :-)
2013. aug. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!