Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Volkswagen passatom,2....

Van egy Volkswagen passatom,2. 0 TDI,2008-as 170 lovas verzió. Szeretném egy kicsit felgyúrni teljesítményileg, hgy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
A külseje már jó, R-line os optika stb, maximum egy millióm van a tuningra! Mennyire lehet kb felhúzni? Kijön-e ennyiböl?
2013. jún. 8. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Figyi, van egy megbízható és külsőre is lenyűgöző autód. Abból az 1 millióból inkább menj el nyaralni, de ne kockázass!
2013. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hgy érted a kockáztatást? a teljesítménynövelés a motor élettartalmának rovására mehet?
2013. jún. 8. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak mehet, menni is fog.
2013. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Több lesz a fogyasztás és romlik a megbízhatóság is. Élettartam, minden. Helyedben így hagynám. 170 lóerő is baromi jó. Főleg turboval. Én nem nyúlnék hozzá az biztos.
2013. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ami van benne, Gyáir VW Szineskijelzős Navigáció-lejátszó, első két ülésen Fejtámlákra szerelt kijelzők DVD lejátszóra kötve, Elöl R-line lökös, 19"-os fekete felni, mattfekete színű a kocsi, hátul koppra elöl halvány sötétítés, a maszk lefújva feketére, Angel eyes lámpa, kékkarika xeononnal megvilágítva, hátsó lámpa LED-es megfújva egy kis lámpafestékkel, Az ablakok körül gyári króm csík, hátul 2 dupla kipufogóvég, diffúzor csak a szép kinézet miatt. Németben dolgozok vele és most itthon vagyok egy hónapig gondoltam megspécizem a motort is. Az elmondottak alapján 10-es skálán hanyast adnátok rá?
2013. jún. 8. 20:33
 6/9 A kérdező kommentje:
De, köszönöm szépen a válaszaaitokat és nem nyúlok hozzá! (A kötelezőeken kívül) ;)
2013. jún. 8. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Máshova menj dicsekedni légy olyan jó :D

Ha neked tetszik, akkor nem teljesen mindegy, mások mit mondanak róla? Nem tűnik rossznak egyébként, már amennyire el tudom képzelni.

2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedek vele, nálam az autó a fogyasztása miatt is 10/10-es vagy erősebb, csak kíváncsi voltam hgy az emberek vajon mit mondhatnak róla. Csak azért írtam le hgy néz ki mert most könyebb elképzelni, de ha te annak vetted hgy dicsekszem vele, nem azért írtam k! :)
2013. jún. 8. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Vidd el chip tuningra. Jobban fog húzni és sokkal nyomatékosabb lesz tőle a kocsi. A fogyasztás nem fog érdemben változni és elárulom neked, hogy a plusz 20-30 lóerőtől az égvilágon semmi baja nem lesz a motornak.

Aki azt írja, hogy "megbízhatatlan lesz meg csökken az élettartama meg ilyen okosságok", fogadok hogy még az életbe nem volt chip tuningolt autója. Arra figyelj, hogy ne tuningbox kerüljön bele, hanem szoftveres módosítás történjen, illetve megbízható chipeshez vidd.

2013. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!