Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban ez lenne az autó hibája?

Valóban ez lenne az autó hibája?

Figyelt kérdés

Múlt héten még vígan furikáztam az autóval...Szombaton próbálok elindulni vele(tolatni)És a kocsi csak nyomta az égbe a seggét.Mint ha be lett volna húzva a kézifék.Ami természetesen nem volt behúzva.Előre se tudok vele elindulni.Vagyis elindulok,de a jobb hátsó kereket húzza.(gondolom h csak azt mert a másik mögött nem volt féknyom)

Az 1-ik haverom azt mondta h eltörhetett a fék és azért nem mozdul a kocsi.Valóban ez lehet (így látatlanba a hiba)v esetleg vhol le lehet zárva?Unokatesóm szeret a kulccsal játszani.Nyomkodni rajta a gombokat.Közrejátszhatott ez a dolog is?

Mi lehet a baja?És kb mennyibe fog ez fájni nekem?Lecsesztek,h biztos azért mert minden megállás után (motorleállítás után) felhúzom a kéziféket.És egyes nagy okosok szerint a családban ez miattam van.Valóban ez hiba lett volna?(nem feszegetem v teljes erőből rángatom)


2013. jún. 9. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, lehet, hogy csak berohadt, lehet, hogy a kerékcsapágy szorult meg... El kell vinni szerelőhöz.
2013. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni milyen autóról van szó, így csak találgatunk.

Az biztos, hogy a jobb hátsó fék/kézifék megadta magát és ehhez semmi köze a kulccsal játszó gyereknek vagy, hogy mindig behúzod e a kézifékes vagy sem. ( jó, ha menet közben húzgálod, akkor azért mégis van hozzá köze :D )

2013. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 2008-as škoda fábiáról van szó.3 hete vettem.Vizsgaidőszak miatt nincs sok időm vezetni ezért csak hétvégente vezetek.Tehát összesen 3x vezettem a kocsit szerintem nem léptem túl az 1 órát sem(a kevés benzin miatt-most mentem volna tankolni).Vezetés közben nem húzkodom a kéziféket :D
2013. jún. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!