Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban így van? Mik még az...

Valóban így van? Mik még az általános hibáik?

Figyelt kérdés

A francia gyártmányú autókra gondolok. Valóban pokolba való elektronikájuk van? Vagy egyszerűen törődést igényel és ha nem kapják meg, akkor "halnak meg"?

Illetve a motortérben mik a jellemző hibáik?

A kasztni hol rohad?

Alkatrések általánosítva olcsók, vagy drágábbak?



2013. jan. 27. 15:39
 1/6 Zsolt75 ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt francia autóm, de én is sok rosszat halottam róluk. Az elektronikával nem tudsz mit kezdeni, nem lehet karbantartani.... Az vagy jó vagy nem...
2013. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédomnak 2 hónapja szervizben van a 4 éves Renault Cliója, 40.000 km van benne, és 2 hónapja nem tudják mi a baja. És tudnék még mesélni...
2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Karbantartás alatt nem az elektronikára gondoltam, valóban hülyén fejeztem ki magam! Na mindegy végülis, a válaszokat köszi, zöld kéz! :)


Illetve még mi a helyzet a karosszériával és a motorral?

(Például egy motor elektronikák nélkül is gagyi, vagy leginkább csak az a bajuk? [Se ABS, se szervo, se ESP, semmi..)

2013. jan. 27. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, hogy melyik milyen hibát produkál.

Tény, hogy egy francia autó sokkal több bosszantó apró hibát fog produkálni, mint pl egy német.Tapasztalatból mondom.

Motorok jók, ha odafigyelnek rájuk.

Nem vennék francia autót, van a csaldában, maradok a németnél.Japán nem ér annyival többet, mint amennyivel drágábban árulják pl német társainál.

2013. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.. Kicsit kitértél, de sebaj! Zöld kéz, köszönöm szépen! :)
2013. jan. 28. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt pözsó a családban. Új korától voltak problémák az elektronikával. Ha esős, nyirkos idő volt, nem indult be. Szomszédban lakott egy szerelő, az jött át reggelente beindítani. A töltéssel és a gyújtáskábellel voltak gondok...
2013. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!