Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kuplung rugót vegyek a...

Milyen kuplung rugót vegyek a zippembe?

Figyelt kérdés
70ccm. 17.5 dellerto karbi, sárga malossi toló rugó 4.7g-os görgők. Így 95-100KM/H körül megy. de viszont az a bajom vele hogy álló helyből alacsony fordulaton már indul. És azt szeretném hogy magasabb fordulaton csapjon a lovak közé. Milyen kuplung rugót vegyek bele? Piaggio zip ssl1t 96-os évjáratról van szó
2013. jún. 9. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári kuplung van benne? Szerintem abba bele mehet nyugodtan a sárga malossi rugó, akár piros is, attól függ milyen fordulaton akarsz indulni. De szerintem a piros az már kicsit sok lenne.
2013. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a gyári van benne. Hát kicsit magasabban mint most. de azért nem üveghangon. linkelek videót a gyorsulásáról
2013. jún. 9. 20:34
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. jún. 9. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárga malossi rugók pont jók lennének bele. Az az aranyközépút, nekemis olyan volt a malámba :D
2013. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a sargaval kb mekkora fordulaton indul el?
2013. jún. 9. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!