Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra g-nél, hogyan...

Opel Astra g-nél, hogyan lehet visszaragasztani a baloldali visszapillantó tükröt?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve a bal oldali tükörlap először rezgett, azután kezdett elválni a hátuljától. Sikerült visszaragasztanom pillanatragasztóval, de most ismét levált, és attól félek leesik. Hogyan, mivel lehetne visszaragasztani? Házilag vissza lehet-e rakni? Ha igen, mard-e a helyén? Vagy inkább szerelőhöz vigyem? Mennyiért raknák vissza?

Ha én esem neki, de nem sikerül, akkor tükör nélkül marad az autó. Azt meg nem szeretném.

Kinek volt már ilyen problémája, és meg tudta csinálni?

Sürgős!

Köszönöm



2013. jún. 9. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem H Astrán volt két hete ugyanez.

F.BS-t javasoltak itt. Visszaragasztottam, úgy tűnik jó lett. Még a tükörfűtés is működik.

2013. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ.

Le kellett szedned (netán lent volt) az egész tükörlapot hozzá? Csak rányomtad a tükörlapot a tartójára, és kész? Azóta tart a ragasztás rendesen? Hol kapható a ragasztó?


Köszi

2013. jún. 11. 09:46
 3/6 anonim válasza:
Az FBS tuti megtartja. Nálunk csak egy részét kellett volna ragasztani, de nem tudtuk úgy alányomni, hogy jó legyen. A férjem leszedte az egész tükröt, bekente, visszatette, azóta meg se rezzen (jópár hónapja). Háztartási bolt, barkácsbolt, festékbolt, ilyesmi helyeken árulnak. A 70 ml-es drága helyeken is max egy ezres.
2013. jún. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaptam ragasztót. Miután semmi nem tartotta a tükörlapot, és is levettem azt. Az első teszten átment az F.BS. Eddig fent maradt a tükörlap. Bár még csak egy nap telt el.


Köszönöm a segítséget.

2013. júl. 1. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Bocs, csak most olvastam az újabb kérdést.

Nekem csak a tükör külső felén engedett el a gyári ragasztás, az tűnt fel hogy menet közben remeg a tükör. Akkor láttam, hogy a külső fele lifeg.

Nem szedtem le az egész tükröt. Kicsit elemeltem a külső felét és alányomtam a ragasztót.

Jó lett, azóta is, több mint egy hónapja tart. Még a tükörfűtést is kipróbáltam, mert amiatt aggódtam egy kicsit, de az is működik rendesen. :)

2013. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
FSB nem igazán jó, mert megmarhatja a tükröt... állítólag... Azt mondják a kinyomós tükörragasztó vagy neutrális szilikon tökéletes a célnak.
2016. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!