Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is hasonlóan voltatok ezzel?

Ti is hasonlóan voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
most csinálom a jogsit, felénél vagyok vezetésben. magával a kocsival nem vagyok béna, csak figyelmetlen. nem mindig indexelek, nem mindig nézek körül. oktató azt mondta ebből nem lesz jogsi, majd a vizsgabiztosnak elhiszem, többre lennék képes, csak trehány vagyok.
2013. jún. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor? Ha te ezt így tudod magadról, akkor marha egyszerűen változtass rajta. HA tudod, hogy mi a hibád, akkor ne is legyen jogsid, mert életveszélybe sodorhatsz másokat, meg azért a te életedért sírna anyuci, apuci.


Nem csak az oktatás ideje alatt kell királynak lenni. Annál idegesítőbb nincs, mikor egy vezetni nem tudó alig 20 éves vakarcs ugrál index nélkül, kiszámíthatatlan viselkedéssel. Akkor legalább tudna vezetni. Remélem érted, hogy mit akarok ezzel kifejezni...

2013. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem a te hibád. Még csak most tanulod kezelni a kocsit, és nagyon sok figyelmedet leköti az autó üzemeltetése. Minél többet vezetsz ez annál jobb lesz, mert idővel rutinból fogod vezetni a kocsit, és több figyelmet tudsz majd szentelni a szabályoknak, szétnézéseknek. Én a tanfolyam elején sok táblát észre sem vettem mert arra figyeltem hogy váltsak, meg hogy milyen sebességben van a kocsi, de a végére kialakult a dolog és elsőre átmentem.
2013. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igaza van az oktatódnak, vizsgán egyszer elég 1 ilyen szarvashibát elkövetni, hogy index elhagyás vagy körülnézés, és máris buktál... arról nem beszélve, ha közlekedés közben, például egy jobbkezes utcánál "elfelejtesz" körülnézni, és jön valaki jobbról ott a baleset, és TE leszel a hibás, mivel nem adtad meg az elsőbbséget...
2013. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizsgán már azért is pontlevonás jár ha későn kezdesz indexelni. És nem egy baleset van abból hogy nem indexel valaki, engem pont tegnap tolt meg egy autó (gyalog voltam), nem indexelt, így gondoltam átmegyek a keresztutcán, oszt hirtelen rám kanyarodott.
2013. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"majd a vizsgabiztosnak elhiszem"


Az oktatónak elhiheted... Amúgy miért nem indexelsz? az úgy menőbb vagy mi? Használd az Indexet, így legalább mindenki tudja merre akarsz menni, és figyelnek rád. De ha erre nem vagy hajlandó, akkor jobb is ha nem lesz jogsid.

2013. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!