Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik szerszámot érdemes...

Melyik szerszámot érdemes megvenni, ami minőségben, és a pénztárcámnak is jó?

Figyelt kérdés
Autószerelő szakmám van, és saját használatra vásárolnám

2013. jún. 11. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem az unior,king tony,beta!De ha nem nagy igénybe vételnk van kitéve akkor Ks tools,Force.Az utolsó kettő olcsóbb és minőségben sem a leg rosszabb!
2013. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Extol premium, Neo, Vorel, Fortum. Ezek olcsók és nekem eddig otthoni használatra beváltak.
2013. jún. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hans-ot ajánlom, nagyon jó minőségű szerszámok.
2013. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Ks tools kimondottan ipari szerszám. A szerszámok túlnyomó többségét Kínában gyártják vagy gyártatják, kisebb mennyiséget Taivanon, és még kevesebbet máshol ( EU, USA, stb ).

Szinte minden nagy cégnek távol keleten van a gyára, vagy meglévő ottani gyártóktól vesz saját márkás cuccot.

Ha jót akarsz jó áron, lehet venni olyan szerszámot, ami a legjobb gyárakból jön, de nincs rajta márka felirat. Ezek harmadába, negyedébe kerülnek a márkás daraboknál, de ugyanazok. Ha pontosabb dologra vagy kíváncsi szívesen segítek, márka független szerszám kereskedő és szakértő vagyok.

2013. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!