Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kivonják az autómat a...

Ha kivonják az autómat a forgalomból mennyit kell fizetni hogy ujra forgalomba helyezék?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


2300ft mikor kivonatod és ugye 6 hónap múlva automatikusan visszakerül forgalomba vagy te adsz meg egy időpontot (6hón belül) és akkor kerül vissza.

Ha pedig határidőn belül akarod visszaállítani akkor 2300 huf megint

2013. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont ha hivatalból vonják ki, akkor 10900-ról indul a büntetés, ezen kívül ugye be kell fizetni ha van elmaradás biztosításból (akár fedezetlenségi díjat is ha a biztosító mondta fel a szerződést - az pedig jó kis összeg), teljesítményadóból, ilyenekből.
2013. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt fizetve a kötelezö mivel nem kaptam csekket a biztositótl már vagy 3 hónapja és nem tudom mi a következménye,persze külföldön voltam
2013. jún. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!