Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál (1-0-2-3-4) ha...

Simsonnál (1-0-2-3-4) ha egyesből felakarok kapcsolni akkor az üres miatt kétszer kell felfele nyomnom a váltót?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell duplán nyomni, csak rendesen meg kell nyomni felfele ameddig csak lehet, mert ha nem nyomod meg teljesen felfelé akkor esetleg üresbe kapcsol, de amúgy átlépi az ürest ha rendesen megnyomod a váltót, egyébként minden felfelé kapcsolásnál meg kell nyomni rendesen mert különben mindegyik sebesség közt van egy üres! jó a 2-3 közti üresbe nehéz betenni, de ott is meg kell nyomni felmelé ameddig csak lehet!
2013. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
leakarom tenni az A1et de még nem motoroztam és gondoltam gyakorlok valami simsonon vagy valamin mert a b-s jogsi megvan. Megtudom tanulni magamtól? és kb mennyi idő?
2013. jún. 12. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:

2-3 közti üresbe nehéz betenni?

amikor schwalbe-m volt, 1 megvolt, üres megvolt, aztán vagy találtam sebességet vagy nem.

1 után akarok tenni kettőt, taposok egy rendeset, hogy ne az üreset találjam meg, persze hogy az üres, taposok mégegyet, akkor vagy csak egy kicsit ugrott és megtaláltam a kettőt, vagy ugrott egy egészet, és a 2-3 közti üresbe voltam.

aztán amikor már meguntam akkor 1, megtapostam 4-5 ször, ekkor voltam 3-ban, majd egyet felváltottam, és így lett meg a kettő.

de nem velem volt a gond, még mielőtt azt hiszitek,a motor volt egy romhalmaz.

de ha jó állapota akkor elég csak 1 szer kapcsolni.

2013. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simsonnál nem nehéz 7 fokozatúra állítani a váltót ha utángyártott csőtengelyed van :) 1-0-2-0-3-0-4
2013. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno a legelső simsonomnál a 4. után is találtam üreset :D
2013. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SZerintem magadtól is megtudsz tanulni. Ha reggeltől estig Simsonon vagy szerintem 2-3 nap és kinövöd :)
2013. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!