Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról így látatlanban?

Figyelt kérdés

[link]

Ti meg vennétek ? első autónak szerintem tökéletes


2013. jún. 14. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ajtónál a hézag elég érdekesen áll, kérdés hogy mi az oka? Egykori ütközés is lehet. Bár jelen esetben az a közhely is megállja a helyét hogy ennyi pénzért csodát ne várj. Bár gondolom ezt te is tudod. Ki kell menni személyesen és körbevizslatni ha neked ez a kocsi tetszik.
2013. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bontószökevény. Lehet látni a hátulján, az igénytelen sztem inkább glett lehet :D "lakatolást", illetve a "fényezés" is hagy maga után kivetni valót. Ha 30e-ért odaadja, akkor megveheted, 200e-ért már sokkal jobbat kapsz.
2013. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el, nézd alaposan körbe, próbáld ki, ha annyira nem értesz hozzá, mindenképpen vigyél valakit, aki otthon van autós témában. Ez már csak azért is fontos, mert lehet, hogy megveszed 225-ért a kocsit, de a hirdetés szerint kevesebb mint 3 hónap múlva viheted műszakiztatni és lehet, hogy még egyszer ennyit rá kéne költened, hogy átmenjen. Ha lenne egy tiptop kocsim, amit el akarnék adni és közelegne a műszaki, én levizsgáztatnám és felnyomnám vele az árát.


Néhány helyen egyébként tényleg érdekesnek tűnnek az illesztések, amit régebbi ütközés is okozhatott. Ettől függetlenül nem kell visszariadni ettől az árkategóriától én is 220-ért vettem kocsit két éve, naponta használom és tökéletesen meg vagyok elégedve.

2013. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, mert már elég öreg és igen, vannak rajta furcsaságok... Inkább gyűjtögetnék még egy kis pénzt és vennék valami értelmesebbet.
2013. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Budapesti kereskedőtől nem vennék autót, a nepperek legjava ott tenyészik - tisztelet a kivételnek. Hogy ez az autó kokányolt vagy rendes azt nem tudom, de én nem próbálkoznék.
2013. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak előttem, amit tudni érdemes. Én már csak annyit tennék hozzá, hogy alapjában véve egy 26 éves kisautóért 225 ezer ft irreálisan sok. Még ha gyári, kifogástalan állapotban lenne, akkor talán, de ez attól messze van.
2013. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!