Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E28 alkatrészárak hol...

BMW E28 alkatrészárak hol mozognak?

Figyelt kérdés
Egy átlagautó alkatrészáraihoz képest egy E28-as 520inek kb mennyivel drágábbak az alkatrészei?

2013. jún. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyivel sem drágábbak.
2013. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem drágábbak.
2013. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkatrész szempontból ha ilyen trabit meg ladákat nam nézünk akkor az ilyen idős kocsikhoz az alkatrész a szuzukihoz a legolcsóbb, utána az opel jön. A BMW-hez azért drágábbak a cuccok.
2013. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért olvastam én ezt E30nak? XD
2013. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Elvileg egy picivel drágábbak, de nem sokkal, meg bontóból is ki lehet fogni egész jó cuccokat olcsón (saját tapasztalat), de ehhez érteni kell, h meg tudd állapítani, hova, milyen alkatrészt érdemes beépíteni, mert valahova jó a bontott, felújított, valahova pedig szigorúan új cucc kell. Az új, német alkatrészek (swag,febi,mahle,blinstein stb.) elég drágák, de ha új alkatrészt vennék akk mindenképpen német cuccokkal kezdenék. De mondom, bontóból is lehet jó cuccokat szerezni, mi pl. e30-hoz vettünk egy bontott váltót 25 e-ért (fél év garanciát adott rá a srác), és az égvilágon semmi baja nem volt. Vagy pl. nem feltétlen szükséges új főfékhengert venni kompletten, egyszerűen csak kicseréled benne a tömítéseket, meg az olajat, és jó lesz. Sőt, ennél is tovább megyek: volt egy 318 is-ünk, aminek a futóműve bontott cuccokból volt felépítve (azthiszem csak a szilentek voltak újak, még a lengéslengés-csillapítók is bontottak voltak!) és mégis kitűnő volt. Szóval olcsón is ki lehet hozni egész sokmindent, nem kell egyből mindenből a legdrágábbat. Persze ehhez érteni kell hozzá, fel kell tudni mérni, jó-e még az az alkatrész, vagy nem. Meg megbízható helyről kell szerezni. Am nagy cápa-BMW rajongó vagyok, az E28 a kedvencem ;) Most kiscápára (e21)vadászok :)
2013. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lehet belevágok :) Eredetileg olyan 700-800 ezer környékén néztem kocsikat, de valahogy megláttam 420-ért egy gyönyörű E28-ast és elfogott a birtoklási vágy :D Naná, hogy nem tökéletes, nem is várom el, valamennyire értek az autókhoz, persze főtengelyt azért nem tudok cserélni, de kisebb dolgokat simán megcsinálok magam is.
2013. jún. 16. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!