Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduró vagy sportmotor bírja...

Enduró vagy sportmotor bírja tovább? Melyiket könnyebb fenntartani?

Figyelt kérdés

125-250 közötti kategóriában szeretnék venni motort,ahogy nézegettem a hirdetéseket 90-95 közötti évjáratokat engedhetnék meg magamnak.Azt szeretném megtudni,hogy lényegesen kevesebbe kerül-e egy ilyen korú enduro (Yamaha dt,Honda xt) szervizelése,mint egy sportmotoré?(Aprilia rs,Honda nsr,Kawasaki ZXR,Suzuki Bandit,ez utóbbi kettő már 4 hengeres...)

A sportmotort jobban kell pörgetni,ergo hamarabb kopik a motor.

Igazából inkább sportmocit szeretnék,de ha vásárlás után egyből dugócserével kellene kezdenem,akkor inkább egy enduró.


2009. okt. 10. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
hát figyelj ez erősen tulaj függő is szerintem. de ha nem szeretnél nagyon földúton mászkálni, akkor én a Honda nsr-t ajánlom neked. pöpec motor :)
2009. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlenül tulaj függő, mivel ezek a motorok már elég idősek, és legalább 5 tulajuk volt már... mindenképp próbálj meg 4üteműt venni, és én az endúrót ajánlanám

főleg ha magas is vagy

nekem volt 250es Banditom, nem volt rossz, csak sokat fogyasztott... annyit mint később a 600as GSX-R-em:)...

szóval én egy 4ütemű endúrót javasolnék! a 125ös, meg a 250es sportgépek javíttatására is rámehet a gatyád.. de persze nem biztos h tönkremennek...


u.i.: a kedvencem amikor a 250es motorokhoz 20-25ezer km van írva a hirdetésben:) elég hihetetlen adat...

2009. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!