Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190cm magas vagyok. Szerintete...

190cm magas vagyok. Szerintetek egy supermoto jobban passzolna hozzám mint egy sportmotor? (125ccm)

Figyelt kérdés

Egyszeruen az 50enes sportmotrokat kicsinek érzem és ugyanigy vagyok a 125osokkel is. Valahogy olyan osszenyomotnak erzem magam rajta.

Nos a supermoto viszont nekem nem ilyenre hajaz,azon inkább ulsz es nemvagy annyira osszenyomva

Szerintetek?


2011. jún. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintünk te tudod mi a stílusod, illetve mi tetszik neked. Miért mi döntsük el helyetted. Egyébként egy 50-esen tényleg elég furán mutatnál.
2011. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze , nem kinézetre gondoltam, azt én eldontom magamnak. a 125os sportmotrot is kicsinek erzem magam alatt,egyszeruen mintha osszepreséltek volna, azért kérdezem hogy a supermoto az nemilyen?
2011. jún. 12. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Végy Chopper-t! Azon nem fogod kicsinek érezni magad :D :D


Amúgy most engem is érdekelni kezdett ez, hogy tényleg összenyomotnak fogom érezni magam egy kisebb motoron??? (195cm vagyok) :S :S

2011. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik tetszik jobban. Hondának a 125ös motorjai hozzád kicsik (én 155 centimmel megvagyok a cbr 125ön kényelmesen ) sztem ez neked túl kicsi, ám aprilia vagy yamaha r125 már jó lenne... esetleg tényleg supermoto aminek ülésmagassága 80 esetleg 90 felett van. Elsőre ajánlanám a hondákat. nézegess . Naked nem jön be?
2011. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ha csak 50 vagy 125 ben gondolkozol akkor yamaha tzr 50et tudnám ajénlani ami 82 centi magas. mazsolázgass márkák közt
2011. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát naked tipusokbol nem tetszik olyan sok,talán van 1-2 ami bejövös a többi nagyon nem tetszik : ) a tzr-t tudom,azt ajánlották is. Ha sport motrot kellene venni akkor talán.


Choppert nemszeretnek : )

supermotokba gondolkoztam inkább, talán valamilyen Aprilia..

2011. jún. 12. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy még a ktm foglalkozik jó supermotokkal,bár sztem kisség drágák ,nem tudom milyen árkategóriát engedhetsz magadnak:)
2011. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát szerencsére most olyan az anyagi helyzet itthon,hogy 1kissé drágább motrot is megengedhetek magamnak.


azért minden otletet szivesen varok : )

2011. jún. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!