Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Typhoon robogó megevet...

RedGabe kérdése:

Piaggio Typhoon robogó megevett egy teli tankot (5,5 liter asszem) 50 km megtétele után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A robogót most vettem 2 napja 60.000Ft-ért, ismerőstől. Szerintem jó ár volt érte. Második nap a kipufogón egy kis lyuk lett(kb 1 cm), az öreg rozsdás rész leesett róla, hangja is jóval nagyobb lett. Ettől nőtt volna meg a ennyire a fogyasztás? Munkába járásra használom és meg kell másznia egy nagy dombot, szóval azért húzni kell neki.

Mit csináljak vele? Adjam vissza a tulajnak? Vagy kis pénz ráfordítással megmenthető?



2013. jún. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
nem fuldoklik ha alapjáratról nagy gázt húzol? valószínűleg a szívató rossz és azért eszik ennyit ,vagy csöpög valahol a benzin
2013. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fuldoklást nem gazán vettem észre,ha ráhúzok csutira szépen meglódul. Néha egy kis dadogás van,de az is nagyon minimális, szinte említésre sem méltó. Igaz ha megállok pirosnál le akar hervadni, játszani kell vele. Szívatóval beindítom hidegen már kapcsolom is vissza, de igazad lehet.

Szivárgást egyáltalán nem észleltem, viszont hidegen amíg kiérek az utcából fehérkés füstöt húzok.

2013. jún. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!