Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Aprilia Sr 50 ről mi a...

Kovács Lacko kérdése:

Régi Aprilia Sr 50 ről mi a vélleményetek? (1997)

Figyelt kérdés

Gondolok itt az alkatrészellátásra.

Fogyasztásra.

Mennyire éri meg tuningolni?


2013. jún. 14. 20:26
 1/1 Hercsel Markus válasza:

Ez egy remek motor, nekem is ilyen van már vagy 3 éve és nem bírom megunni. Már vettem egy nagyobb motort is de valahogy nem bírok megválni tőle.

Szinte mindent lehet hozzá kapni.

Fogyasztás 3 és 5 liter között van, állapot függő.

Tuningolni csak úgy ajánlott ha pl cserélsz tuning kipura, akkor venned kell hozzá nagyobb karbit, vagy egy tuning légszűrőt, mert különben leesik a teljesítmény nyomás hiányában és a fogyasztás az egekbe szökik. Ha nagyobb hengert szeretnél rászerelni akkor erősített főtengelyt is kell szerezned mert az eredeti meg fog hajlani a kifejtett erőtől, valamint nagyobb karburátor sem ártott mert ha nagy térbe kevés üzemanyag jut szintén leesik a teljesítmény, és a fogyasztásnak nem lesz állandó értéke. Egy 80-as hengerhez 26-28 -as karburátor ajánlott. 70-es hengerhez 22-25. Remélem segítettem.

2015. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!