Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotorom lefullad,...

Krosszmotorom lefullad, mitől? (többi lent)

Figyelt kérdés
Menet közben,ha például megyek 4-esben bizonyos sebességen,ráhúzom a gázt és kipörgetem abban a sebességben,egy bizonyos fordulatnál lefullad,ha ráhúzom a gázt akkor minél jobban,többnyire nagy fordulatban fullad le,kicsi fordulaton nem,várok egy picit míg lelassul aztán megy megint ha neutrálban gázomolom akkor nem. Mitől lehet ez ? 28-as Dellorto PHB Karbi van rajta,én nekem az a tippem hogy túl sok levegőt szív vagy rosszul van a keverék beállítva,esetleg lehet a gyújtás ? Tippek ? KTM MX 80 motorról van szó,80 köbcentis,2 ütemű,vízhűtéses,membrános,évjárát 1986 vagy 1988 között lehet.

#motor #cross #MX #2T #krossz #cross motor #ktm mx 80 2t #mx 80
2013. jún. 14. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sok levegőt kap, ha most kezdte el produkálni a tüneteket, akkor a szívócsonk és a légszűrőház között keressél réseket ahol falsot tud szívni.
2013. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,1 hónapja van meg a motor azóta csinálja,holnap meg nézem. :)
2013. jún. 14. 21:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Na a levegő volt a baja,kifújattam kompresszorral a filtert,vissza raktam majd állítottam a levegő keveréken,most már jól megy,Köszi mégegyszer.
2013. jún. 15. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy a levegő filter se gyári rajta mármint a szivacs benne hanem úgy lett rá csinálva,így csináltam raktam rá még egy szivacsot,tehát most dupla szivacs van a filterben,így már jól működik mivel sok levegőt is kapott és nem is jól volt beállítva.
2013. jún. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!