Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófólia lehetséges?

Molotow kérdése:

Autófólia lehetséges?

Figyelt kérdés
Első ablakokra bármilyen módon megoldható a sötétítés? Annyi autót látok lesötétítve büntetlenül, és nem hiszem el hogy semmi megoldás nincsen rá.(rendőrt látok lehúzom az ablakot az kivétel...) + egyéb dolgokért büntetnek?: szélesítés,felnik,spoiler szóval így a külső optikai dolgok. Belsőt lehet papíroztatni azt tudom.Legalábbis motort,turbót stb.
2013. jún. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Le lehet sötétítetni persze. Elmész bármelyik ezzel foglalkozó céghez és megcsinálják neked, kapsz rá műbizonylatot is. Csak műszaki után kell, mert ott úgy nem mész át. De rendőr nem büntet meg, megmutatod neki, azt kész. Nekem pl. nem is kis papír van, hanem bent van a rendszerbe a bizonylat. Utánanéz a zsaru igazoltatáskor és látja. Coupe autóm van, tehát két ajtós. Legelső ablak, ugye szélvédőn van egy kb 20 cm széles csík, szóval nem a teljes szélvédőt fedi be, de ennyit szabad és hasznos is nagyon. Oldalsó két ajtón nekem UV szűrő fólia van, de persze ez is sötétít sokat. A hátrébb lévő két kisebb ablakon 100%-os fóliázás van, valamint a leghátsón 80%-os, hogy azért ne legyen zavaró, ha ki kell látni. De mégse lát be senki sem hátulról a kocsiba. Szóval nagyon jó.


Volt már pár igazoltatásom, műbizonylat és viszontlátásra. Nincs gond belőle.

2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, itt a szabályos lehetőségek leírása: [link]


1. válaszolótól kérdezem: ha van hozzá műbizonylat, a vizsgán hogyhogy nem megy át vele? Le kell szedni, vagy mi? Mert az kicsit durva....

2013. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy műszakin miért nem megy át jogszabály szerint lesőtétítve, mert én is gondolkodom a fóliázáson.
2013. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Eddig nem értettem,de most már világos:)
2013. jún. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!