Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges új vizsga nélkül?

Lehetséges új vizsga nélkül?

Figyelt kérdés

Ma levizsgáztam forgalmira(elsőre) és már csak jogosítványt kéne csinálnom viszont az elsősegély kártyám amit kaptam mikor abból vizsgáztam elveszett. Fogalmam nincs hol van.Lehet újat igényelni vizsga nélkül ?


Már próbáltuk hívni Vöröskeresztet de nem veszik fel. Hétfőn mindenképp újrapróbáljuk de azért érdeklődnék ...


2013. jún. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, hiszen ők is dokumentálják, hogy kinek van eredményes EÜ vizsgája.
2013. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fúúú köszi :D Nagyon megkönnyebbültem. A vizsgát is nagy szerencsével tettem le jogsira aztán már semmi kedvem nem lett volna ebből vizsgázni főleg hogy már így minden megvan.Úgyhogy nagyon köszi.Reméltem hogy meglehet így oldani.


Egyébként 1-2 hónapja volt az EÜ vizsgám

2013. jún. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!