Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit lehet alkudni 35 éves...

Mennyit lehet alkudni 35 éves auto vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek a fedélzeten :-) Szeretnék kérdezni valamit. Mitgondoltok egy 30-35 éves autó eladási árából kb mennyit lehet alkudni semmi extra nincs ot rendszám semmi veteránvizsga semmi extra csak egy dobozos (alkov) felépitmény van rajta . Még a márkája sem olyan nagy cucc az vanrá irva :ARO . Hallot már valaki róla? Olyan350 Ezerre tartja.Gondoltam megszabaditom töle mielött bánatában belelöki adunába :-)Mit gondoltok le lehetne alkudni belőle egy 300 ezret?
2013. jún. 15. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
aro=román ez 50eft sem ér
2013. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a kocsi korától függ, csakis az eladótól. De 3550ből vicces lenne, ha 300at engedne :)
2013. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
350
2013. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Báttya menyit enged a feléből??

Kertekalá jó az nem kell félteni a stukkót :)

2013. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Újságban láttam hirdetést, hogy roncsautót 40Ft-ért átvesznek elszállítással kilónként.

Ennek az árnak kb a kétharmadát-háromnegyedét ajánld fel. Többet semmiképpen sem.

Kb 1,5 t egy olyan autó. 1500*40=60 000 Ft. 40-50e a max, amit adj érte.

2013. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a hab a tortán pedig az hogy az autó külföldi rendszámos (vagyis regadó köteles)

[link]

itt néztem meg kbmennyi lenne rá a regisztrációs adó....

aszittem hannyat b..sz.m magam asztalostol székestül PC- s tül... Beütöttem 1979 évjárat 2.4es benzines.

A legrosszabb opciót jelöltem be környezetvédelmi besorolással kapcsolatban (EURO1) biztos ami biztos

(gondolván egy 34 éves autonak nem sok eselye van rá EURO 5 ös besorolása lenne)Ugyhogy csekélyke 330ezer ft lenne a regadó fain mi?És akkor még a vételárat ki se fizettem hanem csak éjjel elloptam:-D

2013. jún. 16. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom lemondtál az egészről:)

Egyébként hidd el, hogy odaadta volna azért az 50-ért is, ha meglobogtatod előtte kp-ban. Kivéve, ha valami makacs bácsit fogtál ki, aki szerint pár forint csak rendberakni a gépet és lesz egy tök jó autód, és akkor már igazából neked kellene megköszönni, hogy ő ilyen jó árat ajánlott fel:D:D

Más helyzetben, de sok ilyen bácsival találkoztam már:D

2013. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ja...ugy tünik lemondtam róla

De hátha eltörlik aregisztrációs adót :-D

2007 ben v 8 ban ha jó emléxem amugy is terveztek vmi ilyemit de kafa lettvolna :-D

akkor kimegyek érte oszt elviszem tőle 20000ér :-D

2013. jún. 16. 15:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Ugy gondoltamegeszem oszt abba fogok lakni.

Soxor acsaládi körömben meglehetösen feszült a helyzet.És nincs hova elhuzodnom a sok stressz meg a pofonok elöl mer nekem nincs... otthonom

Gondoltam milyen fa...sa lettvolna egy ilyen aro márkájú lakóbodé ahol leélhettem volna életem hátralevő részét

azér remélem egyszer majd végre jóól eltörlik a regadot.

(a sok régi meg veterán járműkedvelő nagyörömére)Eza regado diszkriminálja az öreg autókat.Ez pont olyan minthogy lassan 40 éves leszek egy40évese ember magyarországon már nem kell egyetlen munkahelyre sem...

Hozzáteszem hogyez amegkülönböztetés is inkább csak kis hazánkra jellemző.Külföldre beviheted az öreg autót is

regadót csak vajmi keveset vagy semmit sem kellrá fizetni.

Illetve hát az emberekre is igaz ez hogya pl külföldön lehet munkád akár 50 éves kor fölött is nincs életkori diszkrimináció

2013. jún. 21. 13:28
 10/10 A kérdező kommentje:
megveszemet akartam irni
2013. jún. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!