Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mutatnátok 1.9es TDI Golf-okat?

Mutatnátok 1.9es TDI Golf-okat?

Figyelt kérdés
1.9es sima TDI Golfot szeretnék venni, maximum olyan 1 000 000 Ft-ig. Mindegy hogy 3as vagy 4es Golf. Linkelnétek olyanokat amiket Ti megvennétek ilyen paraméterekkel? Előre is köszönöm.
2013. jún. 15. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy, mert csak hirdetés alapján nem lehet kocsit venni. Ahhoz élőben is látni kell.

Amúgy mind 3-asból, mind 4-esből sok eladó van az országban, szóval nemigen lehet párat kiválasztani. Keress a környékedre leszűkítve.

Amúgy én 1 millióért 1.9-es Golf 4-es Variantot vennék.

2013. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen bocsánat ezt nem írtam hogy ferdehátút szeretnék, nem kombit. És igazad van egyébként, tényleg meg kell nézni az autót, csak vannak olyanok akik például képről meg tudják állapítani hogy a leírásban szereplő dolgok igazak-e, én ennyire nem vagyok profi a témában.
2013. jún. 15. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor linkelek párat, csak a példa kedvéért:

3-as Golfok:

[link]

[link]

[link]

[link]


4-es Golf:

[link]

[link]

[link]

[link]


De ezek csak példák. Ezen kívül még sok jó hirdetés van fenn a neten.

2013. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. jún. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!