Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért érzi magát menőnek egy...

Miért érzi magát menőnek egy "sufni tuningos" roncs tulajdonosa (1-es golf, kockalada, suzuki stb. )?

Figyelt kérdés
Most komolyan,adott a hülyegyerek, van egy kb 200 ezret alig érő kocsija, amit feltuningol fél milláért, de a lehető legigénytelenebb módon(nagy kályhacső kipufogó, szines felni, mélyláda...)és azt képzeli, hogy egy BMW-ben ül, vagy nem tudom. Ja és közben jó hangosan hallgat valami szar zenét. Mit gondol, ez bejön a csajoknak, vagy bárkinek? Mert szerintem rohadt égő és szánalmas...

2013. jún. 11. 15:34
1 2 3
 1/21 Sinead ***** válasza:
kérdezz meg egyet, mi ezt nem tudjuk.
2013. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a véleményed. Neki meg biztos úgy tetszik, ha megcsinálta. Kár ilyeneken gondolkodni.


Egyébként nekem sem tetszenek a csiricsáré színekben pompázó öreg kocsik (a színes felni pl a halálom), a saját kocsimon el se viselném. De ha neki ez jön be, nekem semmi közöm hozzá. Hidd el, van, akinek ezek a kocsik jönnek be.

2013. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben! Téged érdekel az, hogy hogy nézel ki, ha a kedvenc zenédet hallgatod? vagy érdekel másnak a véleménye, mikor a kedvenc holmidat hordod? Épp úgy neked se kellene leszólni az ilyesmi dolgokat. Én sem pártolom a dolgot, de az 500 000 Forintos tuning nem feltétlenül gagyi. Ha kívüláló vagy és nem értesz hozzá, akkor sufninak tűnhet. (Persze nagyon-nagyon sok olyan is van, aminek vasalódeszka a "spoilere", lökhárító ollóval szabva, stb.) Ezek valóban szánalmasak. De ő autója, ő élete, ő pénze. B.ssza el, ahogy akarja.


Egyébként a Suzukit miért ne lehetne tuningolni? Azért, mert olcsó? Idióta érv. Japán autó, nincs az a tuning, ami nem áll jól neki. Ezt írom úhy, hogy a vasalódeszkás tuningot nem láttam még Suzukin. Ha nincs teleakasztva Homasitás százforintos szarokkal, akkor igenis jól tud kinézni egy Suzuki Swift is.


Az egyes Golfot hagyjuk, annak semmiféle optikai tuning nem áll jól. na jó, ez túlzás. Egy szép fényezés és egy felniszett nem épp f.szlankasztó.


Kockalada... Tipikus parasztverda, körfűrésszel tuningolva és a pulykák kerítését használva hűtőrácsnak. Ez az a dolog, amit én sem értek. De miért ne csinálja? Magát égeti vele. Természetesen tisztelet a kivételnek, igenis vannak gyönyörűen átalakított gurigák.


Szóval nem értem, hogy te ezen mit problémázol. :)

2013. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 acelsziv ***** válasza:
47%

láttál már kakast a tollait felborzolva illegetni magát? Na!

Ezek a nyomik is pontosan ezt teszik.

2013. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nos ízléstelennek tartom és irritálja a szememet, a hallósejtjeimet, meg az idegeimet. Ezek közül legfeljebb a vizuális erőszakot tudom elkerülni azzal, hogy nem nézek oda. de amikor egy ilyen nyomi a lyukas kipuffogóját bőgetve végigmegy 100-zal az ablakom alatt, azt legszívesebben megerőszakoltatnám egy medvével. de ezzel szerintem nem vagyok egyedül. ;)
2013. jún. 11. 15:54
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Engem speciel az 50-es "tyúning" seggrakéták jobban irritálnak a sportdobaikkal.
2013. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
ezek pondrók kretének
2013. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Amado atya ***** válasza:
35%
Mert marhák. Az 1-es Golf és a kockalada teljesen gyári állapotában kuriózum, úgy, ahogy a szalagról lejött, szinte nullkilométeres állapotban, a suzuki meg... no comment.
2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A kocka Ladát meg lehet csinálni szépen, igényesen is, nekem is az van és az is marad. Nálam a Ladázás gyerekkori szerelem, annak meg csak örülök, hogy olcsón hozzá lehet jutni és az alkatrészek is jó áron vannak. Sokkal szerethetőbb, karakteresebb verda, mint akármelyik 2000 után megjelent, egy kaptafára készülő modell, legalábbis a számomra. Persze vannak, akik sufniban gányolnak vele, de azok meg is érdemlik. Nekem megéri akár a vételára többszörösét is rákölteni, mert hálás kocsi és a világból is kivisz minimális odafigyelés mellett, nem úgy, mint amit milliókért megveszel és havonta 100 ezreket költesz rá, hogy egyáltalán menjen.
2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"amit milliókért megveszel és havonta 100 ezreket költesz rá, hogy egyáltalán menjen."


Azért ez egy elég erős túlzás.


Az igényes tuningot szeretem, az ilyen gagyi tunnnnningos srácoktól énis írtózok, nembeszélve arról, ha olyan műszaki átalakításokat végeznek, amik nem megfelelőek. Gondolok itt a rugó levágására, hogy üljön, vagy motor megpiszkálására de féket nem cserél hozzá stb.. roncshalmazok.

2013. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!